Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az már beteges, ha őt lesem...

Az már beteges, ha őt lesem az ablakból, és ha látom, hogy lenn van, akkor én is lemegyek? És ha figyelem, jegyzetelem, hogy kb. mikor szokott lemenni és másnap én is akkor megyek le?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélj már vele inkább
2011. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem merem neki bevallani, hogy beleszerettem...
2011. szept. 25. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak.:) Az állandó figyelés meg nyomozás helyett beszélj vele:D
2011. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell bevallanod. Hülyeség is lenne elsőnek bevallani. Csak beszélj vele. :) Nem fog megenni.


Első.

2011. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem merek odamenni hozzá... :) pedig ő is mindig néz engem messziről, és én is őt.
2011. szept. 26. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és fiú vagy lány?
2011. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok.
2011. szept. 27. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
17 éves lány. Hát, ha ő is szokott téged nézni, akkor nyilvánvalóan tetszel neki. A kérdés nem erre irányult, tudom. Hogy beteges-e?! Szerintem nem. Szerintem neked tényleg nagyon tetszik az a srác, ez pedig nem betegség. Mivel ő nem lép - pedig ő a srác - , kénytelen vagy te, csinálni valamit, a jegyzetelés helyett. Egyértelmű, hogy félsz, de legyél kreatív ez ügyben. Mondjuk menjél ki egy zacskó chipsel - amikor ő is ott van, ugye... - és kínáld meg. Jobbat nem tudok most. :D
2011. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj le kicsit előbb, és akkor nem lesz feltűnő, hogy miatta mész mindig. Mosolyogj rá, és halkan köszönj neki, az még igazán egy korrekt dolog.
2011. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!