Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez már beteges, nem?

Ez már beteges, nem?

Figyelt kérdés
Ugye vannak azok a bizonyos idegesítő e-mailek, hogy "ha nem küldöd tovább x embernek akkor megdöglesz meg nem leszel szerencsés az életben, de ha elküldöd akkor megnyered a 6-os lottót meg a faszom tudja." Ezt nyomják e-mailen, Iwiw-en, MyVip-en és egyéb közösségi portálon is. Na de a mai nap folyamán apám illetve én is kaptam egyet postán, és a faluban többen is. Ez már beteges....
2010. dec. 8. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egész világ beteges...........És ez már gyógyíthatatlan
2010. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Postaládába?????

Úristen! Ez nagyon poén!

2010. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pontosan
2010. dec. 9. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
ne törődj vele. amíg ingyen küldik addig jó. jó lesz gyújtósnak :D gyűjtögesd csak :) persze ha kályhátok van :)
2010. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít,de amúgy tényleg nem kell törődni vele..mert értelme nincsen:D
2010. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En nem szoktam tovàbb küldeni!Lehet a posta akar gazdagodni,gondolom bélyeggel kellene tovàbb küldeni.
2010. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SándorCynthia válasza:
Ez már tényleg beteges.amúgy:én egyszer olyat kaptam hogy ha elküldöd x-embernek akkor kiugrik annak a képe akit szeretsz meg ilyeneket majdnem bele döglöttem ezekbe az idegesítő levelekbe......Úgyhogy tudom mit érzel....azt javaslom hogy égesd el vagy valami csak ne küld tovább ... úgysem lesz az ami benne van
2010. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SándorCynthia válasza:
ja és ha e-mail en kapod akkor töröld ki
2010. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!