Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1. otthon hogy kell fület...

1. otthon hogy kell fület lyukasztani? 2. emo hajat akarok és megakarom maganak csinálni de félek hogy elrontom fodrászhoz emg most nem akarok meni ugyis az akarok leni?

Figyelt kérdés

1.szeretnék még egy lyukat a bal fülembe....és nem tudom hogy kell csinálni.. :S

2.tépet hajat akarok..olyan emosat...azt hogy elehtne jol meg csinálni??


2010. dec. 25. 15:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Fogsz egy steril tűt és pakk..de én olyan "hülyeséget" hallottam,hogy egy csomó akupuntúrás van valami ehhez hasonló f*szság van a fülünkbe ezért csak hozzá érthető csinálhatja,hogy ebből mi igaz,azt nem tudom:D

Amúgy összeszorítod a füled amennyire csak tudod,tartod,aztán gyorsan pakk és ennyi.

A másodikban nem tudok segíteni,asztalosnak tanulok nem fodrásznak:D

2010. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 25. 15:37
 3/21 anonim ***** válasza:
Miert kell otthon, miert nem mesz el lyukasztani? Ha mar otthon, nem art ha mondjuk fertotlenited a tut, hacsak nem akarsz verfertozest kapni igy karacsonykor. Legegyszerubb ha egeted a tut, ergo elegnek a bakteriumok. Ha kihult szurhatod, tegyel jeget a fuled moge, vagy almat. Mindketto huti es a alma eseteben ha tovabbszalad a tu, kivedheto, hogy az ujjad is atlukaszd. A hajhoz no comment.
2010. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerűbb ha elmegy a patikába és vesz egy steril tűt;)..vagy ha szétnéz egy elsősegély dobozban,vagy valami,biztos talál otthon is.

Egyébként igazán nincs mit;):)..viszont abban igaza van,a második válaszolónak,hogy sokkal biztonságosabb egy tetkószalonba,vagy ahol szúrnak,épp amiatt amit mondott,meg mondtam:)

2010. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szamóca. ***** válasza:

1: ha félős vagy, szerezz branüll tűt kórházban tudsz kunyizni. fertőtlenítsd a füeld, steril tűvel szúrd át. ha branüllel cisnálod húzd ki a tűt a műanyagból, a műanyag cső maradjon a füledben. a csőbe tedd bele a fülbevalót és húzd át a lyukon. ha sima tűvel csinálod akkor is megpróbálhatod a tű lyukába beletenni a fülbevalót, de nem vszinü hoyg bele fog menni mert már nem árulnak olyan vastag tűket. ha csak varró v biztos tűd van akkor huzd ki és simán nyomd át a lyukon a fülbevalót. a nem steril tűt égetéssel fertőtlenítheted, a füled arcszesszel vagy parfümmel ha nincs rendes fertőtlenítőd.

2. haj... az alap frizut levágod, kicsit hosszabbra hagyod mint amilyennek majd szeretnéd, de most még egyenesen vágod. Tépni úgy kell, hogy vagy veszel tépőollot ami szerintem ocsmány dolgokat művel:)) vagy a sima hajvágó ollót függőlegesen tartod, és így belenyiszálsz a hajadba... nézhetsz róla videokat de óvatosan, elsőre nem biztos hogy ugy sikerül ahogy szeretnéd:D mondjuk az emos hajakhoz nem értek, de tépettet így kell...

2010. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 szamóca. ***** válasza:

jaja, akupunktúrás pontok:)

vannak, tény. meg az is tény hogy egy sima pcs képzésen ezt nem tudják oktatni, a profi sem tudja hogy hol vannak ezek a pontok. egyébként simán a fülcimpába ott lent abba kis husiba:DD nincsenek. fent porcba van, de nekem azt sem sikerült eltrafálnom:D attól ne félj...csak figyelj hogy steril legyél.

2010. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

na csak nem mondtam hülyeséget:D

kis husiba?:O:P:DD

2010. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 szamóca. ***** válasza:
johát most mond meg hoyg az istenbe hívják azt a lifegőt ott:DD csak angolul tudom:D
2010. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 szamóca. ***** válasza:
egyébként annyiban mondtál hülyeséget (csak hogy megint belédköthessek:DDD) hogy azok a pontok mindenkinél máshol helyezkednek el, tekintve hogy nincs két ugyanolyan fül:D így gyakorlatilag lehetetlen hogy egy hivatásos piercinges tudja ezeket:D
2010. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

nem tudom,de vicces voltál:P

Jól van már:Dmondtam,hogy azért ezt nem tudom pontosan;)

2010. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!