Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen fontos a külső?

Miért ilyen fontos a külső?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek más a szép, meg hogy a szépség belülről fakad, de akkor is... van egy csomó jóarc, de nem túl szép csaj az iskolában, akiknek 18 évesen még nem volt pasijuk, és nekem is van sok fiú haverom, de nem úgy tekintenek rám mint potenciális barátnőre. Még csak tagadni se próbálják, hogy soha nem járnának egy csúnya csajjal... aztán vannak a gyönyörű lányok, akiket akkor is imád mindenki, ha egy szót se szólnak (ez még a jobbik eset) csak bámulnak ki a fejükön, és rohdtul büszkék arra, hogy a sorstól véletlenül szép külsőt kaptak. Perzse most a féltékenység is beszél belőlem, de sztem ez természetes dolog. meg hát megértem a fiúkat, mit egyenek a csajokon, ha csak az eszét vagy a humorát, akkor választhatnának maguknak pasit is, nem?:D szal megértem, hogy fontos legyen a nőiessége, de legalább álljanak szóba egy kevésbé szép csajjal is, vagy ha ez nagyon nem megy, legalább ne piszkálják mert randa!!! Sok lány emiatt lesz pl. anorexiás, de olyat is ismertem kettőt is, aki öngyilkosságot kísérelt meg emiatt. de most ezt az egészet nemcsak a párkapcsolatokar értem, a szép lányoknak alapból minden sokkal könnyebb, nem?
2008. jan. 20. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Múltkor például azt láttam a TV-ben hogy az aktuális szépségkirálynő az orrát plasztikáztatja. na én ugyan nem engedém hogy az orrommal vatassanak. Egyébként meg amikor pasik később anyát keresnek a gyermeküknek, akkor már nem csak az a fotos, hogy szép legyen az a nő. Mint ahogy te is majd megnézed azt a pasit "belülről" is, akit a gyermekeid apjának választassz.


Amúgy meg azért lett ilyen fontos a külső, mert szerintem felületesek lettünk. A lélek és a belső dolgok már nem érdeklik a fiatalokat, mert ahhoz idő kell hogy kiépítsd. Meg tanulni kellene hozzá, meg egyéb ronda dolgok ;)

2008. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kellemes, szép külső olyan mint az áruházi kirakat.

Ha szép a kirakat, akkor szívesen bemész. De kintről nem látod azt, hogy bent mit találsz majd. Sok üres bolt után megtanulja az ember, hogy átlásson a kirakaton. A te korosztályodbeli fiúk még nem látnak át a csillogó kirakaton. :)És sok ilyen belül üres boltnak nem a vásárlás a fontos, csak az, hogy minél többen megfordujanak benne. Így elmondhatja, hogy nála "nagy a forgalom". Bevétel viszont gyakran semmi... :P:P

Viszont... a csillogás később is vonza a szemet. De már, csak a szemet. :D

Hosszú távon a belső értékek sokkal több örömöt jelenek egy párkapcsolatan. Mondják... válassz olyan partnert aki szeret beszélgetni. Mert ha majd öregek lesztek, akkor csak ez marad nektek. :)))

2008. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Sztem a külső nem annyira inkább az önbizalom fontos, (de az is igaz amit az elöző írt!!)
2008. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
hát figyelj, most nem azért. de már nem minden fiúnál a külső a legfontosabb.Ameiknél meg igen, az egy bunkó paraszt, az ilyenekbe nem nagyon lehet beleszeretni.Ha valaki beleszeret akkor azért , mert jól néz ki, és megint ugyanott tartunk...Ameik fiúban meg van érzés, és tényleg van benne valami amit lehet szeretni, akkor az meg nem csak arra megy.. És attól még, hogy valaki szép, nem kell elítélni, hogy mindenki végigmegy rajta. a lányoknál a kisugárzás is fontos! Minden lány szép! van aki csak sminkben van aki anélkül is, de mindenki szép. csípd ki magad, menny el bulizni, és te is biztosan meg fogsz tetszeni egy csomó srácnak! azért gondold át: Te járnál egy bűn ronda sráccal?.. ha igen, akkor azok hidd el, hogy nem a külsődet fogják nézni!. nem akartam szemét lenni veled egyépként! én azért sok sikert kívánok, és ne izgulj, te is hamar találsz párt magadnak, csak rajtad múlik a dolog.
2008. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!