Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számít nektek a külső?

Számít nektek a külső?

Figyelt kérdés

Hogy ki,hogy néz ki?? Hogy te hogy nézel ki?


Én eddig egész életemben szép akartam lenni,annyit stresszeltem,hogy nem vagyok elég szép,mindig a külsőmre

gondoltam,másokéval nem foglalkoztam de a sajátommal betegesen...

Sosem éreztem magam elég szépnek,nem bírtam elviselni,h

nem lehetek olyan amilyen akarok,nem lehetnek szép kék szemeim,vékony lábaim,szép színe a bőrömnek,szép dús a göndör hajam!!!

De rájöttem,hogy ez van ezt kell szeretni és elfogadni.

Mégha nehéz is... Megláttam a túlsúlyos embereket,

a fogyatékosokat és egyből megjött az eszem,örülnöm kéne,hogy egészséges vagyok! Ami persze sokkal fontosabb annál,hogy szép legyek!

Régebben meg lehetett bántani már egy rossz szóval a külsőmet illetően,de ma már rohad.tul nem érdekel sőt ki is nevetem azt aki ez alapján ítéli meg az embereket!

Persze fontos a külső az első benyomás terén és stb.

De aki szeret az úgy szeret,ahogy vagy! Aki meg csak a külsődért szeret az nem is szeret igazán...

Igazam van vagy nincs???


17/L


2011. okt. 10. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha barátként akkor a legminimálisabban számít, inkább a stílusát, megbízhatóságát nézem. Ha élettárként, akkor számít ez is az is. Nem tudom, hogy hogyan nézel ki stb. de biztos nem vagy csúnya mert a szépség (ebből következően a csúnyaság is) relatív.
2011. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
élettárs*
2011. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Külső és belső egyformán fontos. Hiszen testi vonzalom nélkül nincs igazán jó és minden téren kielégítő kapcsolat. Valamint belső harmónia, összepasszolás érzése, bizalom hiányában is ugrik a boldogság.

Akárhogyis, egyiket se szabad lebecsülni. Kár hogy akik valamelyikben nem jók azok megpróbálják elbagatellizálni azt.

2011. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bevallom, első benyomásra (főleg lányba) tud taszítani a kimondottan nem szép, vagy nekem nem tetsző külső, de amúgy próbálok én sem ez alapján ítélni. normális esetben hosszabb, és kicsit is mélyebb ismeretségnél, barátok közt egyáltalán nem lehet szempont. Partner persze más, de érdekes, hogy ott is " meg tudnak szépülni emberek". Sose tudnék társat választani csak külsö/öltözködés és stílus alapján. Belső tulajdonságok, értékrend, erények, és főleg, hogy olyan emberi legyen az illető sokkal fontosabb...


amúgy örülök, hogyvan ilyen lány! :)


17/f

2011. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem :D Persze ha élettársról beszélünk számít persze,h számít :D
2011. okt. 10. 23:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, én meg pláne válogatós vagyok, de nagyon eltér az izlésem a többiekétől mert alig van olyan lány amiben egyetértek másokkal hogy szép. Szerintük meg nem szép akit én annak tartok. De azért persze nem a csúnyákat tartom szépnek. :)

Nem a külsőért szeretem hanem ha tetszik akkor utánna tudom megszeretni. Tehát mind2 -nek meg kell felenie :)

2011. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen a fiúknál általában úgy van(persze nem mindenkinél)

csak úgy tud beleszeretni egy lányba ha tetszik is neki külsőleg,ha nem tetszik neki,akkor is megkedvelheti de viszont nem jön vele össze,mert ott van benne,hogy "dehát milyen ronda már"

2011. okt. 10. 23:40
 8/17 anonim ***** válasza:

Azér volt már olyan aki égeszen megtetszett miután megismertem.

Meg nekem még nagyon sokat számít hogy milyen ruhákba van.

Te lányként beleszeretsz úgy vkibe hogy nem is tetszik?

2011. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen,volt ilyen!

Én egyébként nagyon hamar bele tudok szeretni valakibe,ha

tetszik nekem és ráadásul jól megértjük egymást :D

2011. okt. 10. 23:53
 10/17 anonim ***** válasza:

A gyorsasággal nekem sincs gondom :)

Általába elsőre eldöntöm vkiről hogy összejövök -e vele vagy sem és utánna ügyesen becserkészem. Eddig bejött :)

2011. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!