Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges egy nem nekünk...

Lehetséges egy nem nekünk címzett levél borítékját felbontani aztán visszaragasztani úgy, hogy ne látszódjon, hogy olvastuk?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:

:D

Lehetséges, én is csináltam már ilyet.

Csak nagyon óvatosan kell kinyitnod. NAGYON ÓVATOSAN!

2010. dec. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaptam már elég sok olyan levelet ami nem is volt rendesen leragasztva..szóval azokat én is úgy nyitottam ki h meg se látszott volna ha visszateszem és leragasztom. De ha nagyon le van ragasztózva (nyálazva:D) akkor húzósabb. Késsel próbáld meg.
2010. dec. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Manapság a borítékokat úgy csinálják, hogy nem lehet észrevétlenül felbontani!

(A régi ragasztózott borítékokat fel lehetett nyitni gőz fölött.)


Te mit szólnál hozzá, ha a neked szóló leveleket valaki kibontaná és elolvasná?!...

2010. dec. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos letörném a kezét,aki felbontaná a levelemet.
2010. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:! Én szívesen felbontanám a leveledet már csak juszt is, és ha gondolod az én kezemet megpróbálhatod letörni, ha sikerül. Viszont a papír alapú levelet azt még akár a postán is felbonthatta valaki olyan is, aki...Viszont a szállító is ki tudja bontani, ha nagyon akarja. Viszont az elektronikus levélről arról nem is érdemes egy szót sem ejteni, mert azt már feltörni is gyerekjáték, még egy kezdőnek sem okoz túl nagy gondot.

(Utólagos válasz).


/FF/%.mail/.

2019. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!