Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megkaptam a supershop kártyáma...

Megkaptam a supershop kártyámat, h kell használni először? Valami egyenleglekérdezést ír a levél.

Figyelt kérdés
Előre is koszi
2011. okt. 18. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Neked a kártyával csak annyi a teendőd, hogy az első vásárláskor odaadod a pénztárosnak.

Ő megnézi az egyenlegedet /ha már vásároltál ideiglenes kártyán/ és ettől fogva minden vásárlásodkor kapsz egy külön blokkot, amin a pontjaidat vezetik. Ezen folyamatosan tudod figyelemmel kísérni pontjaid állását.

2011. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, és mire válthatom be?
2011. okt. 18. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

100 forintonként kapsz 1 pontot, ami 1 Ft-ot ér.

Ezeket a pontokat szépen gyűjtöd.Tavaly pl karácsony előtt az összegyűjtött pontok dupláját vásárolhattam le. Nekem addigra volt rajt 4000.- pontom, vagyis forintom és 8.000.- Ft-ért vásárolhattam.

Valami akció biztos lesz az idén is, figyelni kell a reklámújságokat!

Azokat a pontokat, amiket összegyűjtöttél, bármikor levásárolhatod bármire.

2011. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azóta (sajnos) már csak 200,00 Ft-onként jár

egy pont (tavaly óta)

2013. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem volt rajta pont, akkor először "gyűjteni"

kell- Vagyis mikor valamit vásárolsz, odaadod

a pénztárnál a pénztárosnak és ő jóváírja a kártyán

2013. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!