Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a legkönnyebben...

Strarlight_ kérdése:

Hogy tudnék a legkönnyebben megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Általános 4.től tanulom az angolt. most középiskolás 10.es vagyok. És szinte semmit se tudok angolul. Már kipróbáltam, hogy msnre angol nyelven beszélő embereket veszek fel, de gondolhatják milyeneket tudtam felvenni chatről.
2010. dec. 28. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha semmit se tudsz akkor nem is fogsz emberektöl megtanulni, akik csak angolul tudnak.

Valami alap kell, amiröl elindulhatsz. Én 5 évet tanultam suliban angolt és mellette a netröl is tanultam rengeteg dolgot, mostanra nagyon megy :Ö

2010. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamóca. ***** válasza:
olvass sokat angolul, nézz filmeket szinkron nélkül, meg tv műsorokat, híradók pl hasznosak, bár baromi unalmasak. én filmekkel tanultam nagyon sokat...először angol nyelv magyar felirat, később angol nyelv angol felirat, ésh a már nagyon megy mehet felirat nélkül is :)
2010. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!