Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszenek az alacsony lányok?

Tetszenek az alacsony lányok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és 158 centi.Szeretnék még egy pár centit nőni, de sokan mondták, hogy ilyen pici maradok, mert a lányok 14 éves korukig nőnek.Elég gáz, hogy ekkora vagyok.Lehetséges, hogy még növök valamennyit?
2010. dec. 28. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges hogy még nősz. Hallottam már pát "csodát". :)

Az alacsonyabb (170 cm) fiúknak biztosan tetszel, hiszen nekik nagyrészt nem a 180 cm lányok jönnek be. :)

2010. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szamóca. ***** válasza:

én kb 14 éves koromban nőttem "nagyot" bár most sem vagyok egy égimeszelő:DDD

volt már nagy ugrás a magasságodban? ahogy elnéztem kb mindnekinél van egy korszak amikor hirtelen nő...

egyébként ne törődj vele, én se vagyok sokkal magasabb,talán 5-6 centivel, és én már tutibiztos hogy nem fogok nőni, ezt meg még simán behozod... és ez ugy kb átlag magasság, nem fognak kinézni érte sehonnan:)

2010. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én most leszek 14 és alig vagyok 155 anyukám 157-158 a családban az összes nő alig van 160.Igaz én inkább apukámra hasonlítok aki magas de csak amiatt mert kosarazott.Én is kosaraztam de már abbahagytam és ez már rajtam sokat nem segít és szerintem sokat már nem fogok nőni. Szeretnék legalább 10 cm magasabb lenni de hát ez van.Ezzel csak azt akartam mondani,h genetikától függ.Nézz a szüleidre kérdezd meg tőlük ők mikor kezdtek el nőni?Mennyire magasak? Valaki hamar nő,valalik későn.
2010. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is 158 cm vagyok. A szülőktől függ, illetve a felmenőktől is.


Nekem meg:


Anyu: 153 cm

Apu: 165 cm

Anyu tesója: 152 cm

Apu tesója: 160 cm

Apai nagymama: 150 cm volt

Apai nagypapa: 155 cm volt

Anyai nagymama: 150 cm volt

Anyai nagypapa: 185 cm volt-ő lett volna az egyetlen esély arra, hogy magasabb legyek, de sajnos nem jött be az a pár százaléknyi esély, mert a család többi tagja ilyen alacsony mind.


Nézd végig a családodat.


25/L

2010. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Anya 162, apa meg 170 centi magas.
2010. dec. 28. 19:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 164cm vagyok és remélem nem is növök már semmit :D

Szeretek kicsi lenni :)

Az alacsony lányok aranyosak és mindenki megakarja öket védeni :P

2010. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szeritem akkor nősz még :)
2010. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szamóca. ***** válasza:

164 cm az kicsi??

mostakkor én kicsi vagyok átlagba is?

jahj multkor olyan kisebbségi komplexusom volt... elmentem néhány évfolyamtársammal bulizni, négy srác plusz egy csaj. mindegyik ütötte a 180 cm-t, az egyik srác 190vhány volt... nekem meg még annyi eszem se volt hogy magassarkúba menjek:D

2010. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsibe számítok a 164el.. legalábbis akiket én az utcán látok a legtöbben nagyobbak nálam vagy egy magasak vagyunk :)
2010. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk lány vagyok, de szerintem a srácok jobban szeretik az alacsony csajokat. Meg az alacsony csajok aranyosabbak is és velük mindenki úgy bánik, mint egy babával. Ha egy magas lány ugyan úgy elengedné magát, az néha már gázul nézne ki, de egy picike apró kislánynak mindent elnéznek.
2010. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!