Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szégyenlek mások előtt sírni,...

Szégyenlek mások előtt sírni, Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a hisztire gondolok, mert az távol áll tőlem, hanem arra a sírásra, amikor tényleg oka van rá az embernek. (valami nagyon bánt, felkavar, esetleg betelik a pohár és kitör az emberből.) Én nagyon kellemetlenül érzem magam olyankor, pedig csak a legvégső esetben fordul elő, hogy nem tudom tartani magam... Mindig visszafojtom:S Egy évben talán 2-szer, 3-szor fordul elő, pedig van ám rá okom... Mindig tartom és amikor megtelik a tartály:D, kizúdul, de akkor nagyon... Csak normális válaszokat szeretnék.


19/l


2010. dec. 28. 19:42
 1/6 szamóca. ***** válasza:

ha engem valami annyira feldúl hogy sírnom kell akkor abszolut mindegy ki látja hallja... bár ilyen régen volt hálistennek, mióta egyedül vagyok azóta nem fordult elő:D

de volt olyan hogy a deák közepén bőgtem el magam, ami még oké is volt, de mikor az ötödik ember jött oda hogy jhhhaahj mi baj van akkor szegényt elküldtema k*va anyjába :) azóta is szégyellem a pofám miatta, de hát baromi idegesítő volt hogy mindenki odajövögetett...

2010. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ezzel szerintem elég sokan vannak így, én is

ha az ember mások előtt sír, akkor már jó oka van rá, és sebezhetővé válik abban a pillanatban. ilyenkor igencsak függünk/félünk a másik reakciójától...könnyen lehet, hogy olyasmit mondana a másik, amitől még rosszabb lenne, úgyhogy inkább próbáljuk visszafojtani...mindig ijesztő a komolyság, azért a hétköznapokban lássuk be szeretünk a felszínen úszkálni =) ha pedig valaki rákényszerít minket arra, hogy foglalkozzunk az élet komolyabb oldalával (pl azzal, hogy elsírja magát előttünk), az megijeszt minket. és az is megijed aki sír, mert tisztában van a kiváltott hatással, és fél, hogy a másik bunkó lesz vagy igyekszik vidámabb vízekre evezni, ezáltal lesz*rva a problémát. Ez meg ugye szarul esne, így hát visszafojtjuk...

2010. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, hát igen, ha már nagyon szarul van az ember, az megszünteti a szégyenérzetet...de az már igen durva tud lenni:/
2010. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Kíváncsi voltam/vagyok, hogy ki, hogyan vélekedik erről a dologról. Amúgy néha már én sem törődöm azzal, hogy látják-e, de olyankor már tényleg nagyon kivagyok.
2010. dec. 28. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
"Sajnos" én csak sírással tudok kiadni magamból mindent, az elmúlt egy évben kb minden rossz bekövetkezett nálam amire nem számítottam. Még így is van mikor naponta sírok, de senki nem látja. Pl apámék se tudnak semmiről, ők ebben az évben max ha 5× láttak sírni. pedig volt mikor naponta 2× is hónapokig. Egyszerűen így tudom kiadni magamból. De ha nagyon betelik a pohár elmegyek sétálni és kiszellőztetem a fejem. De volt már h akkor se bírtam tovább és csak néztem magam elé és egymás után folytak le a könnyeim. Az se érdekelt h az emberek megnéznek nem bírtam rá figyelni.
2010. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak: Nálam is most olyan időszak volt, hogy naponta többször sírógörcsöt kaptam... pedig mindig erős tudok lenni, de nálam is egymást érték a nagyon rossz dolgok és elszakadt a cérna. 25.-től, tegnap estig minden nap többször elkapott a sírógörcs... Nekem sem látja anyukám, mert a szobámban rendezem, mert ha meglátná, azért is cseszegetne. Köszi a válaszodat!
2010. dec. 28. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!