Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg lesz*rni...

Hogyan tanuljam meg lesz*rni mások véleményét?

Figyelt kérdés
Szóval,hogy kicsit se húzzam fel magam,azon,ha bántják egy nagyon kedves ismerősöm,vagy a legújjabb cipőm..
2010. dec. 28. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
bántják a cipőd??? XD tanítsd meg verekedni...
2010. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem,bocsánat,de nagyon érzékeny vagyok,akkor úgy írom...zavar mások véleménye...
2010. dec. 28. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal, hogy nem kérdezel meg tök idegeneket a neten a véleményükről. :)

Igenis húzd fel magad azon, ha bántják az ismerőseid vagy a dolgaid. Nem semmibe kell venni, hanem kiállni magadért.

2010. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezaz ami végképp nem megy:S
2010. dec. 28. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
pedig bunkóságot lehet tanulni, csak igyekezned kell. káromkodni tudsz?
2010. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bunkónak lenni feltétlenül, és nem kell hogy fröcsögjön a szádból a mocsok. Attól senki sem lesz erősebb, csak gusztustalanabb.

Határozottság, hidegség esetleg, józanság.

Esetleg ha lefoglalnád magad, és nem ilyeneken agyalnál. Keress hobbit, tanulj, ha más nem jut eszedbe, akkor filozófia és emberi értékek, hogy magad is emberszámba vedd.

2010. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:) a tied igazán hazsnos volt:) Káromkodni nem akarok...tudok bunkó lenni,de hülyékkel általában nem veszekszek...
2010. dec. 29. 01:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan szekáltam mindenért egy időben, meg mindent rám hordtak, aztán egy idő után rájuk sem figyeltem, s aztán abbahagyták.
2012. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!