Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autószerelők véleményét...

Autószerelők véleményét kérem?! Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Van 1 suzuki 99es 1.3cc swiftem és 1.5éve áll és nem volt beindítva. Kérdésem.

Mit kell tennem mielőtt beakarom indítani megint?

Nem-e lesz gond a motornak és a váltónak ,h ilyen sokéig állt és beindítom csak úgy. Gondoltam le eresztem az olaja vagy újat öntök át rajta, csak ,h legyen valamennyi kenés az első forgásoknál!

Létszi tapasztalt emberek írjanak és hagyatok a hülyeségekkel.

Köszönöm!


2011. márc. 30. 14:34
 1/3 anonim válasza:
Azt első körben megnézheted, h hol áll az olajszint, de ne cseréld le. Esetleg van rá lehetőséged 5. sebességben egy kicsit tologasd meg, úgy, h nincs rajta a gyujtás. Ezzel már visz fel annyi olajat, h nem szárazon teszi meg az első köröket a hajtókar és társai. Ezt egyedül is meg tudod csinálni, mert 5. be nem nehéz tologatni.
2011. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm , az olaj ami benne van az is 1.5 éves és 2200km van benne plusz viszkozitás növelő. szóval az még lehet ,h jó. ;)
2011. márc. 30. 14:59
 3/3 anonim válasza:
Semmi baja az olajnak, 8 ezerig (km) még, akkor is jó lesz. Én a helyedben nem bántanám az olajat, az tökéletes. Ez a lökdösösdi dolog ez a leg jobb, fel visz annyit, h amikor elinditod nem lesz gáz.
2011. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!