Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy ki fognak rugni....

Lehet hogy ki fognak rugni. De az igazgato azt mondta hogy 1 hetet fognak nezni de abban a hetben jó voltam. Szóval ki fognak rugni vagy nem?

Figyelt kérdés
altalanos iskola
2010. dec. 28. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
remélem
2010. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezek szerint van hét, amikor nem vagy jó? Nem én vagyok az igazgató, úgyhogy nem tudom a választ.
2010. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki fognak.
2010. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezt mi honnan tudjuk?


Amúgy meg mi a fr.ncért nem tudsz normálisan viselkedni?

Ha már most elcs.szed az életed, nem hogy a munkáig, de még a középiskoláig se jutsz el...

Főleg hogy a megítélésed sokat számít, senki sem akar bajos kölyköt a nyakába!!!


Szegény szüleid, pff... ha az én gyerekem problémás lesz majd leshet, mert egy kumma vasat nem kap és felpakolom a piros 7-esre meg a 3-as metróra, hordja a f.sz a seggét az ilyennek, és kib.szom szórólapozni a cégnek a Blahára, hogy meglássa hova jut ha nem viselkedik és nem tanul a suliban. Mert a szórólapozás tré munka, főleg főállásban 300 Ft/órabér mellett, mert a felnőttek annyit kapnak. De nagyon remélem hogy olyanok lesznek a gyerekeim mint én, ha meg nem akkor jönnek a fent említett nevelési módszereim...

2010. dec. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ŁoŁ ***** válasza:
54%
reménykedj h az igazgató ad még 1 esélyt
2010. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg tanköteles valaki, nem rúghatják ki az iskolából. Még a középiskolából sem, nemhogy általánosból.

Maximum eltanácsolhatják az iskolából, de akkor is úgy, hogy keresnek neki másik iskolát, amit a szülő/törvényes képviselő nem köteles elfogadni.

Ha nem fogadja el, hogy a másik iskolába járjon a gyerek, akkor az iskola nem tud mit tenni, továbbra is az ő tanulója marad.

Erről az eltanácsoláskor tájékoztatni kell a szülőt/gondviselőt. Ha nem teszi meg, akkor az iskola igazgatója/tanára törvényt sért.

Szóval, tök mindegy mennyi időt és mikor néz, nem rúghat ki.

2010. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és ha az uj törvény szerint fegyelmivel?

akkor kirugahtan/eltanacsolhatnak nem?

2010. dec. 30. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!