Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalag avatóra megyek a...

Szalag avatóra megyek a barátomnak és hát nem nagyon voltam még ilyenen és nem tudom hogy mibe menyek, nadrág, szoknya v. mibe? Meg hogy ott nekem mit kell majd csinálnom?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Elegánsan öltözz, nem feltűnő sminkkel. Jókislányként iszogass, beszélgess, és fényképezd le a barátodat! A hajad ne legyen kiengedve, de egyszerű se legyen, de semmiképpen sem szexi. Legalább 4 cm magas cipőt vegyél fel! A ruhád legyen hosszú, egyszerű, de mégis elegáns, de ez se legyen feltűnő! Ha az alakod nem engedi meg a hosszú ruhát, akkor hosszított pólót, fekete vagy fehér bársony nadrággal. Ebben az esetben a póló legyen feltünöbb, hogy kiegyenlítsék egymást a nadrággal. A cipő így ugyanaz.

Jókislányként iszogass, beszélgess, és fényképezd le a barátodat! Mindenképpen fogyelj a kisugárzásodra, mindig mosolyogj. Ja és általában van vacsora is, úgyhpgy nyilván enni is fogsz! Ja még a ruhához: Ha olyan az ünnepság, hogy egyen ruhába kell öltöznie a párodnak, akkor az övétől eltérő szinű ruhát vegyél fel, mert azt hiszik te is közéjük tartozol.

Remélem segíthettem!

2010. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előző: bocsánat egy mondantot kétszer írtam le.
2010. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megint az előző: Egyébként más felfogással teljesen mind1, mert amiben Te jól érzed magad! Én csak at írtam le ami egy ilyen eseményre jellemző! Ja és ha magas vagy akkor felejts el a magas sarkút! Lapos talpú csizmát, vagy topánkát vegyél fel. Egyébként az előbb leírtakból, az alakodtól is függetlenül a hoszított pólót, és a bársony nadrágot ajánlom! Ne negyél fel fekete vagy fehér pólót, legyen szines. Ez egy boldog esemény. Bocsánat hogy megváltoztattam a vélemányemet.
2010. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez nagyon sokat segítettél de azért még várom a válaszokat !!
2010. dec. 29. 16:44
 5/9 A kérdező kommentje:
elfelejtetem oda írni hogy 14-15 éves vagyok !! És nem voltam még ilyenen szóval nagyon semmit nem tudok a szalag avatókról
2010. dec. 29. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
még mindig az előző: Szerintem ebbe az esetben is a hoszított polo ls a nadrág jöhet szóba! Örülök hogy segíthettem:) Ja és én sem vagyok idősebb sőt... Én voltam már pár ilyenen (olyan 10-15) és ezek alapján mondtam:)
2010. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi.várom még az ötleteket.

Szerintetek a telefonom hova tegyem meg az ilyeneket mert szoknyába megyek.!?

2011. jan. 2. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
vigyél kistáskát ilyen kis kézipénztárca szerű izét
2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó de ha táncolok akkor azt hova teszem??
2011. jan. 3. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!