Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipohoz milyen nadrag/sz...

Ilyen cipohoz milyen nadrag/szoknya/ruha mutat jol?

Figyelt kérdés

A nadragon belul arra gondolok, hogy milyen tipusu legyen a szara, mennyire hosszu.

Igy nez ki a cipo: [link]

Van elkepzelesem, de nem akarok melleloni.

Nem igazan hordtam magassarkut az elmult evekben, bizonytalan vagyok emiatt.


2011. aug. 17. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

úristen o_o nagyanyámnak is ilyen van csak barna

sztem cső nadrág,egy lengébb felsővel

de az otthonka a tuti ;)

2011. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.

Utolag jut eszembe, hogy elfelejtettem kiirni: nem 12 eves tini vagyok, hanem huszoneves no, kozgazdaszkent dolgozok, szoval nem epp hello kitty-s oldaltaskahoz kellenenek tippek. :)

Azert koszi, hogy probaltal segiteni, aranyos vagy. :D

2011. aug. 17. 13:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A tizenéves meg a hatvanéves divat között azért van átmenet, de szerintem is inkább cső szabású nadrág, valami elegánsabb, csinos blézerrel. Ha kiegészítőkben is klasszikus darabokat választasz, akkor összességében nem lesz rossz szerintem.
2011. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem ezekhez nem nézne ki rosszul


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Nekem tetszik a cipő. Azért egy kicsit másképp mutat egy nőies, fiatal nőn, mint egy idős nénin.

Egy sötétkék csőfarmerrel, egy csinos fehér vagy szürke toppal és egy fekete blézerrel szerintem nagyon jól mutatna. Esetleg még egy könnyed kis sál és egy nagy pakolós táska és rögtön nem néz ki öregesnek.

2011. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem tizenéves tini vagy még hordhatsz fiatalosabb darabokat is..., mert ne haragudj meg de ez nem egy huszonéves nőhöz való! De ezt te tudod!!

Amúgy, ha nagyon ragaszkodsz a cipőhöz akkor inkább a nadrágot ajánlom!

2011. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy a kerdesre (is) valaszoltatok.

Viszont tenyleg nem ertem, ti tenyleg nem ismeritek az oxford stilusu cipoket???

Meg nem haragszom, mert nincs miert, inkabb csak megleponek tartom, mert bizony en eleg sok emberen latok a munkahelyemen is, ettermekben is es nem nagymamikon.

Tudom, most biztos megdobbento leszek, de nekem az oltozkodesi stilusom is hetkoznapokon ilyesmi:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tehat 80%-ban ruha/szoknya, nadrag nem tul gyakran, ezert is vagyok nadragugyben bizonytalan magassarkuhoz.

Hetvegen, szabi alatt, esti kiruccanaskor persze felveszek farmert is egyszeru balerinaval, 2-3 sportosabb cipom is van, azok is elokerulnek neha.

Eddig 100%-ban laposabb sarkut hordtam, vagy max ekkorat:

[link]

A korabbi fonokomnek kisebbsegi komplexusa volt, 178 cm magas vagyok, mar egy 5-6 centisben is magasabb lettem volna es azt nem viselte el. De most fonok valtas volt, szeretnem kihasznalni a lehetoseget. :)

2011. aug. 17. 17:19
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon tetszik a stílusod. Ha még az arcod is szép hozzá, az csak hab a tortán :-)
2011. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ismerem az oxford stílusú cipőket, de a tiéd egy rossz utánzat csak és szerintem azért nem tetszik sok embernek az amit linkeltél!

[link]

Azért van különbség elég rendesen!

2011. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Nekem tetszik a cipő, szerintem cső/répanadrággal vedd fel, a trapézt semmiképp nem ajánlom.


16/L

2011. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!