Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy vámpír lehetne AIDS-es?...

Egy vámpír lehetne AIDS-es? Mármint úgy értem, hogy ha léteznének vámpírok és az meginná egy AIDS-es ember vérét akkor mi történne a vámpírral?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
szerintem nem lehetne, mivel a vámpíroknak nincs vérkeringése, mivel HALOTTAK
2010. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy járna, mint egy részeg ember vérével: rosszul lenne, és kirókázná.
2010. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lehetne aids-es :) Mivel újra és újra új vérre van szüksége, így hamar kiürülne belőle az a vér. Mellesleg az AIDS nagyon hosszú betegség, miután elkapja valaki, 4-5 évig nem is jelentkeznek a tünetek...

Mellesleg egy vámpírnak van vérkeringése, csak mivel halott, ezért nem termel vért a szervezete. Ezért vérszívók, mert máshogy kell hozzájutniuk a vérhez, hogy fenn tudják tartani a testüket, annak ellenére, hogy halottak.

Bár, végül is csak fiktív karakterekről beszülünk. :D

2011. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!