Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok a neten vagy Szolnok...

Hol tudok a neten vagy Szolnokon olyan naplót venni, amilyen a Bridget Jones-ban van?

Figyelt kérdés
Úgy értem belülre...hogy egy lap egy napot jelöl, és nem határidőnapló, hogy időpontok vannak a szélén
2010. dec. 30. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát keresgélj neten,ha az embereknek kell valami akkor egyből jönnek a Gyakori kérdésekre hogy az emberek majd megkeresik helyettük. Neked is annyiből tart. BOCSI

Amúgy miért kell??

2010. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első: Hát, én el sem tudom képzelni, mire kellhet egy napló :D
2010. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem azért írok ide, mert mástól várom el, hogy megoldja a problémát. Sok helyen kerestem már, de mivel nem találtam, kiírtam ide, hátha valaki talált. Nekem nagyon tetszik ez a fajta...

Igen, egy napló PONTOSAN azért kell, hogy beleírhassam a gondolataimat, érzéseimet, stb...és ezért nem jó nekem a "határidőnaplós", mert alig lesz benne időpont...és amit a Bridgetbe láttam pont jó lenne, mert elég sokat írok mindennap, de az összes nagyobb napló időpontos...

2010. dec. 30. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, milyen fajta kéne, csak addig, hogy nem időpontos. Ha egy nap egy lapot jelöl, akkor az neked lehet, hogy nem elég, ugye? Az nem lenne jó, ha vennél egy sima naplót, amiben nincsenek időpontok, és a megfelelő oldalak tetejére fölírnád kézzel, hogy pl. "2010. december 3-a, csütörtök"? Így olyan hosszú lenne egy bejegyzés, amilyen hosszúra te szeretnéd, és benne is van a dátum.


második

2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából majdnem. Úgy értettem, hogy ami most van nekem, nem elég egy oldala arra, hogy egy napot leírjak, és az szerintem csúnya, ha átcsúszik egy másik lapra a nap. Úgy értettem, hogy Bridgeté elég nagy, pont akkora, amekkora nekem kell, és majdnem határidőnapló, mert a napok jelölve vannak, de nincsenek időpontok...így érthető?

2010. dec. 30. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam, csak zavarnak a lap szélén az időpontok, meg az, hogy a szombat+vasárnap egy lapon van...

2010. dec. 30. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, hogy csúnya, ha átcsúszik a másik oldalra? Hát, mostmár jobban értem. Az nem lenne jó, ha midnen napra 2 oldalt szánnál? Tehát elkezded a baloldali oldalon, és a jobboldalit is teliírnád, így ha kinyitnád valahol, akkor pont egy nap lenne előtted. Nem tudom, ez mennyire jó ötlet... Én nem írok naplót(bár lehet, hogy jó lenne), de szerintem nem tudnék úgy írni, hogy meg van szabva, hogy pl. 1 oldalt írhatok ;)
2010. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, erre még nem is gondoltam :)

Nagyon szépen köszönöm!

Bár még nem mondtam le a Bridget féléről :)

2010. dec. 30. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívesen, örülök, hogy segíthettem :)

Sok szerencsét a másik fajta megtalálásához :)

2010. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!