Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szolnokon gyermekorvost ki...

Irén24 kérdése:

Szolnokon gyermekorvost ki tud? Magánorvos is jó

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő miért nem jó? [link]

Egyszer már választ kaptál rá.

2011. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tudok. De nem biztos, hogy neked is jó lenne. Merre laktok? Merre dolgozol? Kinek a rendelője van közel, vagy kié esik útba?


Van-e a gyereknek valami konkrét baja, amihez szakorvos kellene inkább? Mi a baj a mostani orvossal? Kinél vagy körzetes?

2011. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
zagyvarékasi vok és itt nincs gyerek orvos és hasmenés láz ez a baja.Szolnok van legközelebb.a legelsőnek hogy fel hivtam de nm dolgozik.
2011. okt. 3. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel a saját háziorvosod, valószínűleg ő lesz a gyerekorvos is. Tényleg, korábban hova hordtad? Ha a gyerekkel nem oldható meg, hogy felkeresd, akkor kijön házhoz is, az a dolga.


Itt Szolnokok állítólag sok gyereket kapott el hasonló betegség, nem tudom, az enyémek rendben vannak.


A láz és a hasmenés ügyével a felnőttorvos is tud valamit kezdeni.


Egyébként ha ismerős vagy Szolnokon, a Móra Ferenc úton van több gyerekorvosnak is rendelője (ahol régen is volt az ügyelet, nem messze a piactól). Biztos nem fognak elzavarni, de feleslegesen a gyereket sem kéne utaztatni (főleg tömegközlekedéssel).


A gyerek lázcsillapítása amúgy megy? Meg hogy mit adhatsz neki, ilyesmi?

2011. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia a háziorvóshoz vittem de az nem gyermekorvos,de el vittem Dr Kürti Sándorhoz azt mondják jo dokiirt neki sumetrolin szirupot meg hasfogot ,azt monta h valami bélfertözés lehet,remélem most már jobb lessz na sya
2011. okt. 3. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!