Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is tüntette már el a...

Másnak is tüntette már el a Zoknimumus a zokniját, fehérneműjét a mosógépből?

Figyelt kérdés
Viccet félretéve,hova a pi*sába tűnnek el a cuccaim a mosógépből?
2010. dec. 31. 10:05
 1/4 szamóca. ***** válasza:
ezt énsem értem... de még a zokni egy dolog, de három hete nem tlaálom az egyik melltartóm:DD jo mondjuk azt vszeg én tüntettem el valahova, de nem, nem hagytam ott senkinél.
2010. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem Alsónadrág-gnómjaim vannak. De viccet félretéve, az öreg szovjet mosógépemben, minden mosás után legalább egy zokni belandol a lefolyóba a mosógépen belül, amit felfog a szűrő...
2010. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen amúgy melltartótól kezdve minden kisebb dolog képes eltűnni:D,hát ha ez igaz,amit mondasz,hogy lehetséges,hogy a szűrő felfog pár dolgot,akkor én az ott felgyülemlett fehérneműimből már simán nyithatnék egy fehérnemű boltot:D
2010. dec. 31. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem felsőim szoktak eltünedezni mosás után :D

Viszont azokat kis idő után mindig megtalálom a bátyám vagy a nővérem szekrényében :'D

2011. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!