Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Armin van Buuren 2010 a state...

Armin van Buuren 2010 a state of trance yearmix et honnan szedjem le ugy hogy nem 2 fájlba van?

Figyelt kérdés
Armin van Buuren 2010-es a state of trance yearmix-et szerteném leszedni de ahol találtam 2 fájlba volt az egész. nekem olyan verzió kellene ahol nem 2 fájlba van 80 zene. Hanem 80 fájlba van 80 zene. Lécci segítsetek
2010. dec. 31. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt keresem a 2009-esből,de még nem sikerült megszereznem. :D Szóval ha azt akarod hogy minden abban elhangzott szám ne mixként szóljon, hanem full az egész szám, akkor az unmixed verziót kell keresned. Ncoreon fönnt van, ha ismerösöd van fönnt kérd meg hogy töltse le. Ha nem googleba ird be hogy ......yearmix 2010 unmixed. Tuti le lehet szedni valahonnan mert új cucc.
2010. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget már találtam és jó :D
2010. dec. 31. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!