Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diónak a héja beszinezte a...

Diónak a héja beszinezte a kezem, hogy szedjem le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Dióról leszedtem a héját, persze volt, ami már barna volt, és a színe megfogta a kezem. Próbáltam már ultra dermmel, de sikertelenül. Mi szedi le, v. legalább halványítja? SOS a válasz, mert üzleti tárgyalásra nem mehetek ilyen kézzel. Köszi.
2011. szept. 11. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nitrohígító utána meg ultra derm sztem :)
2011. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azt megkell várni mig lekopik sajna..

én ezt minden évben eljátszom xD szinte fekete szokott már lenni a kezem annyit pucolok és kb 1-másfél hét mire lejön.. :|

2011. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos én sem tudom...meg kell várni míg lejön..lehet hogy most baromságot mondok de mindegy esetleg körömlemosóval nem megy le?
2011. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem nitrohigitót és szintetikust is , sajna semelyik, + acetonmentes körömlakk lemosó, az se. De holnap megnézem az acetonost. Hátha... Azért ha eszetekbe jut valami írjátok meg. Köszi.
2011. szept. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!