Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A színészek, hogy tudnak...

A színészek, hogy tudnak hitelesen sírni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
valami rosszra gondolnak vagy ilyesmi :D
2011. jan. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami rosszra gondolnak. Ettől függetlenül nem semmi teljesítmény egy színésztől. Aki képes igaziból sírni amikor kell (minden trükk nélkül), annak minden elismerésem.
2011. jan. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Nem nehéz. Nekik jobbára már anélkül is megy, hogy rossz dolgokra gondoljanak. Gyerekként én is akartam színész lenni, autodidakta módon meg is tanultam direkt bőgni. Persze sose használtam zsarolási célzattal. XD
2011. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ez nem ilyen, egyszerű, hogy rosszra gondolunk :). Nagyon bonyolult pszichológiai folyamata van amit meg kell tanulni. De am. nagyon leegyszerűsítve tényleg rossz dolgokra gondolunk.
2011. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kalaposmj válasza:
csak valami igazán rosszra, szomorúra kell koncentrálni és teljesen át kell élni és már sírsz is :) de nem szabad olyasmikre gondolni: gyerünk már!!! miért nem meg??!! stb mert úgy tényleg nem fog sikerülni ne erőlködj és ne györcsölj (am színésznek készülök ugyhogy tényleg igy van):)
2013. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Időközben láttam néhány interjút színészekkel (érintve a sírás témát is) és valóban: olyankor valami nagyon rossz, felkavaró emlékre gondolnak (tehát akkor valójában nem is színészkednek). Az ilyen emlékeket pedig könnyebben hozzák felszínre ha kéznél van egy fénykép, egy jellegzetes illat, egy személyes tárgy, bármi ami az adott emlékkel kapcsolatos. És persze ezt se lehet egymás után akárhányszor előidézni szóval ilyenkor az egész stábnak brillíroznia kell hogy jól elkapják a "pillanatot".
2013. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!