Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önéletrajz! Van egy kereskedő...

Önéletrajz! Van egy kereskedő és egy ápoló szakmám. Erről a 2 szakmáról külön külön önéletet kell hogy csináljak? Vagy legyen egy, de benne legyen az is hogy hol voltam gyakorlaton a kereskedőin és az ápolóin?

Figyelt kérdés
Mert gondolom ha pl beadom a Tescoba, nem érdekli őket hogy hol voltam szociális gyakorlaton,tehát nem felesleges beleirni. Szerintem. Ha ápolónak jelentkezek, nem illene beleirni hogy pl Tescoba voltam pénztárosXD. Ja és volt egy idénymunkám(2hó) beleírjam aztis? Ezen kívül semmi munkám és tapasztalatom nincs.
2011. jan. 1. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is állástól függ,hogy mit tüntetsz fel. A kapcsolódó dolgokat tüntesd fel. Az iskolai végzettségnél viszont mindenképp bekell irni minden megszerzett bizonyitványt.
2011. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike!
2011. jan. 3. 10:42
 3/3 anonim válasza:
Az önéletrajznak az a lényege, hogy összefoglalja az addigi életedet, tanulmányaidat, tapasztalataidat, ami csak 1 lehet.
2011. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!