Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnos lekellet mondanom a...

Sajnos lekellet mondanom a szilvesztert az utolsó pillanatban. Lehet h itt rontottam el csak SMS-t írtam. Megharagudtak vagy számíthatok vmi jóra?

Figyelt kérdés
úgy tudtam nagyon számítanak rám, de sem facebookon nem kerestek, sem az üzimre nem érkezett válasz. segítsetek, nem tudom h mire gondoljak
2011. jan. 1. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hát azért leírhatnád a körülményeket hogy még is mi hogy volt..
2011. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket telón, h "na, milyen volt"? És mondd, h baromira sajnálod, de jövőre pótoljátok!


BUÉK!

2011. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen a megbeszélt időpont előtt fél órával írtam h nem tudok elmenni, mert sajna a menterend változás miatt nem jött az a busz amivel tudtam volna menni és a helyszín tőlünk 80 km. habár előző este is azt tudtam mondani h megyek.
2011. jan. 2. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
nem erre értettem, hanem hogy hányan voltak mert pl ketten mentetek vna elég szar szitu de ha 20an nem hiszem h feltüntél h nem vagy ott... az sem mindegy hogy hány évesek vtok..
2011. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!