Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy c*gány fiú...

Mit tegyek, ha egy c*gány fiú állandóan piszkál aki a hátam közepére se kell és nem akarja megérteni? -. -"

Figyelt kérdés

A fiú kb.2éve az osztálytársam.Mikor az osztálytársam lett már akkor kiszúrt magának és elkezdett piszkálni,aztán a haverjai is.. Már mindent megpróbáltam de semmi.-.-" Egyszerűen NEM AKARJA felfogni,hogy nem akarok tőle semmit.


Olyanokat mond mások előtt is,hogy "cica szeretlek,most miért vagy ilyen velem?most miért nem jársz velem?ne legyél már ilyen szépségem,nagy csöcsû barátnőm gyere ide stb" Persze nem hagyom ezt szó nélkül.. Ha direkt levegőnek nézem akkor elkezd ócsárolni mindenki előtt amit nem lehet szó nélkül hagyni mert annyira megalázó..Akkor már többen is összeraknak vele az osztályból-.-'


Osztály főnöknek hiába mondom,hogy beszéljen vele mert nem hagy békén, mert az is úgy h*lye ahogy van..-.-"

Ha órán szól be ilyet a többi tanár nem is foglalkozik vele -.-"


Osztálytársaim nem segítenek...Hiába kérem a segítségüket..Sőt vannak akik ezen olyan jókat derülnek..-.-" Kíváncsi lennék rá,hogy nekik hogy esne ha kiröhögnék mikor ők lennének ilyen helyzetbe mint én..Szüleimnek nem akarok szólni mert akkor ezt fogom hallgatni hónapokon át meg faggatnak :S



Nem járok kihívó ruhába,nem vagyok nagyszájú inkább csendes de mégis engem szúrt ki ez a kis izé:S


Szóval nem tudom mit tegyek.:S Másik osztályba meg nem akarok átmenni mert itt pont jó is igyis már másik osztályból jöttem ide át.. Ti mit tennétek a helyemben?


2011. jan. 1. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hogy én mit tennék?

Amikor "elkezd ócsárolni mindenki előtt amit nem lehet szó nélkül hagyni mert annyira megalázó", én kérlek odamennék, jó pofán b@sznám, és azt mondanám neki, hogy ha ezt nem hagyja abba, rá küldöm a 2 bátyámat.


Én egyszer ezzel koptattam le valakit még régen. :)

Amúgy nincsenek is bátyáim. :PXD

2011. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Üdv. Tudod a cigányok ellen nincs mit tenni. Véleményem szerint osztálytársaid azért nem segítenek rajtad mivel félnek tőle meg hogy rájuk uszittya a cigány hordát... a rendőrséghez sem fordulhatsz mivel cigány és azokkal a koszos férgekkel nem tudnak mit tenni. Próbáld meg kibirni év végéig azután úgyis kibukik a cigány fajtája... Sajnos többet lehetőséget nem nagyon látok jelen pillanatban. Kitartás.
2011. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én személy szerint egy kicsit megaláznám a vécében, teszem azt belefordítanám fejjel lefelé az egyik vécébe, aztán talán még meg is ütném. De gondolom az eltérő nemünkből fakadóan te ezt nehézkesen tudnád kivitelezni. Ellenben azt megteheted, hogy az ismerőseid közül kerítesz egy olyan hímnemű egyedet, aki 2-3 felspanolt haverjával együtt figyelmezteti a pirított bőrű fiút, hogy vegyen vissza. Amennyiben nem rendelkezel ilyen emberekkel, barátkozz össze egy skinhead társaság néhány tagjával, és invitáld őket az iskolához.

De nagy valószínűséggel ezek nem túl reális tervek, így mindenképp szólj vagy a szüleidnek, vagy legvégső esetben az igazgatónak, mert a roma származású kis cukiságoknál sosem lehet tudni, hogy mikor támad kedvük egy kis fajtalankodásra mondjuk az utcán. És hát ismerve a magyar emberek mentalitását, nem sokan mennének oda segíteni. Tehát muszáj leszel elmondani a szüleidnek, hogy ők tegyenek ez ügyben valamit.

Amúgy ha esetleg budapesti vagy, jelezd már légy oly szíves, mert én meglehetősen mókásnak találom, amikor beleavatkozhatok pár hasonló mentalitású haverommal egy-egy ilyen ügybe, legyen az ismert vagy ismeretlen személy ellen elkövetett.

2011. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

00:00

Úristen, de jó, hogy vannak ilyen emberek ^^ :)

2011. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hát én beszélgetnék vele, és a barátja lennék, akkor tuti nem zrikálna! és lehet, hogy nem egy agytröszt vagy nem az ő társaságára vágysz

de lehet, hogy megkedvelsz benne valamit, de ha mégsem akkor legalább azt eléred, hogy nem piszkál hanem ugy kezel mint a többi oszttársad

- tudni kell velük bánni és akkor nincs kellemetlenség sőt!

2011. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
verd agyon én ezt tenném a helyedbe biztos hogy nem bántana ha télleg tetszesz neki
2011. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát az ilyeneket nem buktatják ám meg...

Nekem is volt egy hasonló osztálytársam. Mondjuk az meg állandóan g*cizett mindenkivel nem is volt cigány csak egy köcsög g*ci volt. Félévkor 14 egyese volt matekból és volt olyan hogy egy föci óra alatt 3 egyest kapott. Egyet az előző órai röpdolgozatra egyet az akkori szóbeli feleletére egyet meg a magatartása miatt. De év végén átengedeték mindenféle kamu kegyelemkettessel csak hogy menjen már el a p*csába minél előbb. Sztem is keverj le neki egyet egy lányra már csak nem hívja rá a kiccsaládot. De vigyázz nehogy valami velejéig romlott cigány legyen aki egy pofon után berángat a suli melletti erődbe vagy mittomén. Ha ilyen akkor meg inkább hagyd és igenis szólj otthon.

2011. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, már ne is haragudj, de szerintem a 2 év alatt már hányingere lett magától a társaságától is. És aki ilyen agyi képességekkel rendelkezik, az nem fogja megérteni, hogy csak barátkozni akarnak vele, nem pedig közeledni hozzá.
2011. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elnézést, már nem utolsó, az első 00:03-as.
2011. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy vagy igazgatónak vagy szülőknek szólni kell.

Sejtem milyen lehet, mert anno általánosban nálunk is volt ilyen eset, de mikor valaki oda mert szólni nekik, azt a haverjaival (kb. 6-7 ember) suli után megtalálták és örülhetett ha kisebb veréssel megúszta.


Egy lány akire nagyon rászálltak, az el is ment a suliból.

2011. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!