Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők miért várják el, hogy a...

A nők miért várják el, hogy a wc ülőke le legyen hajtva?

Figyelt kérdés

ennyi erővel ők is felhajthatják.

egyébként lehajtom,csak nem értem minek kell ez a hülyeség.ez valami rossz szokás vagy hóbort,vagy mi?


2011. jan. 2. 15:34
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:

jó,"hadjuk"

gy-vel kell írni,ne zavarjon...

és fogd fel,hogy akkor próbálj meg mást megkérni,aki ottvan a közeledben,de nem,te csak siránkozni tudsz,hogy le kell pucolni,ahelyett,hogy megkérnél valakit.

és tanulj meg írni mellékállásban(az más ha elgépeled,nade ez?)

2011. jan. 2. 16:14
 32/56 szamóca. ***** válasza:
42%

azért ,emrt ha ÉN nem takarítom le akkor biza szaros marad.

nem bajd drága, ülj le egyes, még mindig több indokot hoztam fel mint te.:D

2011. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
43%

szóval a kérdező amiért ezt nem érti, rögtön egy hímsoviniszta vadbarom aki csak dirigálni tud. gratulálok, tipikus női felfogás.


amúgy meg hogy a fenébe lehet "beleesni"? kapásból háttal mentek be a fürdőszobába, és úgy nem veszitek észre? mert ha én bemegyek általában észreveszem hogy le van-e hajtva vagy fel...

2011. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 szamóca. ***** válasza:
36%

senki nem mondta h himsoviniszta barom. én elsőkörben simán megidologizáltam, mire ő közölte hogy ne pattogjak:D

nem az a problémám nekem hogy így fogja fel, hanem hogy tulajdonképpen gondolata nincs, belegondolni meg végképp nem akar abba, hogy esetleg mégsincs igaza, csak bedobta a levegőbe a kérdést, de választ nem fogad el.


beleesni ugy lehet...tudod ha megszoktad hogy 20 évig mindig le volt hajtva az a bizonyos ülőke, akkor ha valaki egyszer átkempatyol hozzád és felhajtja, hát baromira nem fogod észrevenni. persze nálatok ez más, mert ott van pasi a házban (ti) és megszoktátok hogy gyakorta nincs lehajtva :)

2011. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
28%

Istenem, de nyomorék vagy kérdező. Fennakadni egy szón... Öszintén sajnállak. Egyébként beléd sem kötött senki, mikor ezt írtad: "takarítsad le"

Helyesen: takarítsd le.

tanulság: Ha elírás lenne elmenne, de így, hogy egy büdös paraszt vagy, aki írni semt tud, így elég gáz.


Mellesleg belém köthetsz, de akkor is nekünk nőknek lesz igazunk ezzel a kérdéssel kapcsolatban, csak te ezt nem tudod belátni.

2011. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
50%

szerintem jó kérdés, de tényleg hímsoviniszta vagy (kommentjeid alapján):D

amúgy én sem szoktam észrevenni, ha fel van hajtva, habár azt nem értem hogy lehet beleesni, szerintem egyszerűen csak hideg :D

szóval szerintem ez a legjobb indok:D

de végülis engem nem zavarna ha nem hajtaná le a jövendőbeli férjem, ez legyen a legnagyobb gond :D

2011. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
62%

Nem is pisáljuk össze a vécét. Ki találta ezt ki? :S :D

Éjjel sem kapcsolok villanyt, mert úgy is betalálok itthon. Na jó, máshol sötétben lehet nem menne, de világosban 100% hogy nem csurgatok mellé, meg az ülőkére. :D


Nők kényelmét szolgálja, hogy lehajtsuk, mert el vannak kényelmesedve. :D

2011. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
45%
még mindig nem értik itt a férfiak, h amíg mi takarítjuk a wc-t, meg az egész lakást, meg főzünk, mosunk, takarítuznk, addig egy férfi se mondja nekünk, hogy elvagyunk kényelmeseve -.-
2011. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 szamóca. ***** válasza:
25%

egyébként erre a sok felháborodott kommentre hogy nem pisilitek össze a wc-t... sok helyen kezd terjedni az a szokás hogy a piszoárba ragasztanak egy-egy kis fekete légy matricát, mert akkor az összes pasi megpróbálja lehugyozni és nem megy mellé:D:DDD

- na jó, ennek az igazságalapjára nem esküszöm meg csak úgy ezsembejutott, hallottam valahol :)

2011. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
69%

Dolgoztam Azstriában,Németben,Svájcban jobb helyeken. Ott az inteligensebb,jól nevelt férfiak,ha nincs piszoár,akkor éppenúgy ráülnek a WC-re,mint a nők. Ez higiénikusabb is,mert csak a pénisz tövét kell "irányítani ( ha kicsi a WC) és nincs gond az ülőke le-föl nyitogatásával.

Csak a magyar férfiak ezt nem szokták meg.

27/F

2011. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!