Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők miért várják el, hogy a...

A nők miért várják el, hogy a wc ülőke le legyen hajtva?

Figyelt kérdés

ennyi erővel ők is felhajthatják.

egyébként lehajtom,csak nem értem minek kell ez a hülyeség.ez valami rossz szokás vagy hóbort,vagy mi?


2011. jan. 2. 15:34
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
47%
Ezt én sem értem. Pedig nekem felhajtani is ugyanannyi energia. A különbség, hogy a lehajtáshoz csak meg kell pöccinteni, a felhajtásnál pedig hozzáérni a széléhez, ami nem túl egészséges.
2011. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
69%
Ez olyan, amit mi, férfiak, sosem fogunk megérteni. Mert még ha azt mondanák, hogy a fedelét hajtsuk le, az érthető, ne jöjjön ki a levegővel annyi bacilus stb. De így, hogy csak az ülőkét.. Ez tényleg érthetetlen.
2011. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert nagyon igénytelen, és undorító tud lenni női szemmel...
2011. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
41%

A nő minkét esetben (kis-és nagydolog-bocsi)lehajtva "használja" + a férfi is 1 esetben. Ugye? Míg felhajtva csak a férfi 1 esetben!

Tehát a többség nyer alapon ::lehajtva :))))))))))

2011. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 szamóca. ***** válasza:
47%

azért, mert te felhajtva összevissza hugyozod az egészet, és úgy véljük hogy könnyebben ráveszünk titeket a lehajtására (hoyg ne látszódjanak a cseppek) mint a letakarítására, vagy a célzásra, amikre nyilvánvalóan képtelenek lennétek, és így azért mégiscsak sokkal esztétikusabb mintha minden egyes szembejövővel farkasszemet nézne a hanyagmód otthagyott pisi.


vagy


statisztikailag sokkal több alkalommal kell az ülőkét lehajtva használni, mint felhajtva.


vagy


azért bmeg mert ugyse te takarítod legalább ennyit tegyél meg:D de ha gondolod felcserélhetjük, mi felhajtjuk, te sikálod.


vagy


azért mert ha figyelmetlenül ráülök ugy hogy nincs lehajtva, beleesek mint a szaar, mig te ha véletlenül elfelejted felhajtani semmi különös nem történik.


hirtelen ennyi... megideologizáltam? megbiza. na sicc és hajtsd le azt a szaart.:D

2011. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanazért várják, hogy le legyen hajtva, amiért azt is , hogy előre engedd az ajtóban, vagy hogy cipeld a nehéz táskáját. Udvariasság.
2011. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
54%
mert te hajtottad fel, tehát neked kell lehajtani is a normál állapotába. A lehajtáshoz is hozzá kell nyúlni, mi az, h csak meg kell pöccenteni? persze, csapkodjam is a wc ülőkét. Nem értem mit problémáznak ezen annyira a férfiak, ha felhajtotta, akkor le is tudja hajtani, mért nekünk kell ezt is megcsinálni. Egyébként meg egyáltalán nem higiénikus ha mi hajtogatjuk, mert pl. ha mi elmegyünk wc-zés elött kezetmosni, aztán elmegyünk wc-re, felhajtuk (már itt rámentek a bacik) és mikor kitöröljük, akkor meg máris átjutnak. Nektek meg nem kell semmit törölgetni, simán megfoghatjátok és utána emgmosshatjátok a kezeteket.
2011. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
25%
mert a nők h*lyék sok mindenhez és hiába magyarázod nekik nem értik mivel kicsi az agyuk. Hagyd rájuk és ennyi.
2011. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 szamóca. ***** válasza:
73%
dehogy. az ajtóban előreengedésnek semmi értelme. a nehéz táskát cipelésnek mondjuk van, de én azt se várom el ha az én cuccaim vannak benne..
2011. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert múltkor nem vettem észre hogy nincs lehajtva és beleestem...
2011. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!