Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kimutatható-e a Kati nevű...

Kimutatható-e a Kati nevű drog drogteszten?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 15:39
 1/10 anonim válasza:
100%
vérből mindent ki lehet mutatni.de még nem illegális nálunk csak az lessz.mefedron a neve.de ne zabáld mert egy méreg.hidd el nálam jobban kevesen tudják.
2011. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a Kati az nem valami növényvédő szer? mert fogalmam sincs. elmondod mi az?
2011. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetesen kimutatható, viszont legjobb tudomásom szerint december eleje óta az EU területén betiltották a mefedron nevezetű drogot, tehát illegális szer lett.
2011. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

neeem, nem tolom csak szilveszterkor kipróbáltam és a szüleim pont most akarnak csináltatni drogtesztet velem mert elég sok drogos vesz körül..és pont én vagyok az aki soha semmit nem csinált erre egyszer kiprobálom és ilyenkor jön rájuk hogy hopp csináltassunk egy drogtesztet..a sors ironiája:)

amugy a Kati egy növényvédő szer azt hiszem vagy valami mütrágya, ilyesmi szerüség...de ird be a googleba és kiad ezer oldalt ami leirja:)

2011. jan. 2. 15:53
 5/10 A kérdező kommentje:
a vizelet is kimutatja? a gyógyszertárban vett drogtesztre gondolok pontosabban..
2011. jan. 2. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
te drága a műtrágya alapjáratok mérgező. te nem vagy normális. minek akarod roncsolni a szervezetedet? ez a nővényeknek van és nekik sem a legjobb, hogy ilyen méreg anyagokat kapnak, de ez van. erre van szükségük. remélem magas volt a Nitrogén tartalma. Bár nem tudom mit tartalmaz ez a Kati...
2011. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A vizelet néhány nap után már talán nem mutatja ki, de nem tudom. A mefedront egyébként elméletileg több célra is használták, többnyire vizes oldatával növényvédő szerként. (Gyorsabban nőnek a növények, szebbek lesznek) Ha jól rémlik még valami illatosítót is gyártanak belőle. Lényeg hogy mivel kertészkedéshez használták, legálisan lehet(ett) hozzájutni mindenhol, és a fiatalok rá is kaptak. Kis mennyiségben csak feldob, felpörget, nagyban azonban halálos is lehet simán, hiszen nem erre lett kitalálva (ahogy persze általában a többi kemény drog sem)! Az viszont hogy kinek mi a kis mennyiség, és mi a nagy, az relatív. Ahogy fentebb írtam én úgy tudom végül betiltották.
2011. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igyál nagyon sok Zöld Teát. az szervezetet kipucolja. de vigyázz mert erősen vízhajtó és 5 percenként mész pisilni. halál komolyan.
2011. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösziköszi:)
2011. jan. 2. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Zöldteát javaslom én is!
2011. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!