Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet annak vmi következménye...

Lehet annak vmi következménye h egy diák mezítláb jár egyetemre?

Figyelt kérdés
Csak kérdem. Ha vki mindig úgy jár egyetemre (azaz cipő és zokni nélkül)
2011. jan. 3. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Következmény: Fel fog fázni az tuti!! Na meg hülyének is nézik valószínűleg, de az a kisebbik gond szerintem... Hogy jött ez a kérdés egyáltalán?
2011. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nemtom, csak eszembe jutott :P nah de ha a felfázást meg a hülyének nézést nem nézzük akk vmi más? a tanárok nem szólnak ilyenért? vagy mindenkinek magánügye mit visel vagy mit nem visel?:O
2011. jan. 3. 15:38
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Őőő, jó kérdés :-O
2011. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De pl a tanárok szólnak vagy őket ez full hidegen hagyja h ki mit vesz fel v ki mit nem?:D :O (vagy akár a takarítók xD)
2011. jan. 3. 15:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szólnak,magánügy miben mész! Nekem anno osztálytársam zoknival ment egész nap az iskolában...
2011. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:O tényleg nem szólnak?:O és ha vki viccelődik és pucéran mászkál vagy úgy ül órán?:O xD
2011. jan. 3. 17:23
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha teljesen meztelen valaki azért már szólnak!
2011. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

tudom csak hülyéskedtem :D


akkor azért nem szól senki hogy vki full mezitláb jár-kel a suliba meg órán :P vagy nem?

2011. jan. 3. 17:34
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem szólnak, de egyéni véleményük ettől függetlenül még lehet. Ez miatt akár meg is ítélhetik a diákot, mert sajnos vagy nem sajnos az egyetem egy nagyon szubjektív környezet sok esetben. Szóbeli vizsgán is rengeteget számít miben mész, milyen a megjelenésed, a gesztusaid, a szóhasználatod stb.

pozitívnak nem pozitív az biztos. De ez csak az én véleményem.

2011. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát vizsgára ne mezítláb menj az biztos ;)
2011. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!