Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a "világellenes" ember?

Milyen a "világellenes" ember?

Figyelt kérdés
És miért olyan amilyen?
2011. jan. 3. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aki szimpatizál az mszp-vel.Na és persze nem Fideszes.Amúgy fogalmam nincs.
2011. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mind2 zsidó bérenc párt...
2011. jan. 4. 15:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez a zsidózás azért kezd már kicsit elfajulni.Senki nem tudja mi az a zsidó,csak divattá vált így nevezni akivel nem szimpatizálunk.Szánalmas.
2011. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kérdésre válaszoljál. Te szánalom.

Nagyon is tudom kik azok a zsidók, és nem utálom őket.

2011. jan. 4. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Rendben.Akkor tudhatnád hogy a Fidesz nem az.Én alattuk gazdagodtam meg.Te szánalom.
2011. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok.Hiába vagy gazdag ha az életed nem ér semmit;)Az ország másik fele meg miattuk pusztul éhen...
2011. jan. 4. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy milyen az én életem?Van két gyerekem,tele vagyok örömmel,dolgozok,utazok,sportolok,stb.Hogy miattam pusztul el a világ fele? Na akkor elmondom neked,hogy 200 embernek adok biztos megélhetést én egyedül.Három gyárat meg jó néhány világszabadalmat adtam ki a kezeim közül.Mielőtt kitör belőled az irigység meg a tehetetlenség,gondold végig hogy eleve mekkora marhaság maga a kérdés is.
2011. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Belőlem nem tör ki semmilyen irigység...ugyanolyan ember vagy mint én, semmivel se több.

Te csak lenézel engem, pedig ha megismernél rájönnél, hogy itt az irigy csakis te lehetsz :)

Nem akarok veled vitázni, de tényleg így van. Ha lenne eszed akkor tudnád. Bocsi, nem bántásból mondom.

A világról meg annyit, hogy el van baszva.

2011. jan. 5. 14:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Eszemben sincs lenézni téged.Csak rá akartam világítani,hogy az élet egyáltalán nem olyan rossz,mint ahogy te látod.Van eszem,hidd el,bebizonyítottam jó párszor már.Persze hogy ugyanolyan ember vagy,ha jó ember vagy.Sok gond van a világban,de azt a rossz,környezetet romboló emberek követik el.Mi pedig meg még sokan mások nem vagyunk ilyenek,nem igaz?Akkor meg van remény...
2011. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nézőpont kérdése, hogy kinek mi a rossz.

Nincs olyan, hogy "jó ember", mindenkibe van rossz.

Van remény, de nem sok. Sajnos a világ pusztulás felé közeledik. Hiába nézzük a Fidesz vs MSZP ellentétet, ugyanarra mennek. És ez nem csak Magyarországon van így.

2011. jan. 5. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!