Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kisebb koromban olvastam egy...

Kisebb koromban olvastam egy ifjúsági regényt, amit imádtam, de sajnos nem tudok visszaemlékezni a címére, a tartalmáról is csak nagyvonalúan vannak emlékeim, hogy tudnám megtalálni? Internet segítségével nincs erre valami mód?

Figyelt kérdés

Témája kb. ez:

Egy gyerek apja titokzatosan eltűnik a kisérletei során. A gyereke két lény segítségével valamilyen módon utána indul, és külömböző dimenziókon utaznak át, pl. arra emlékszem, hogy egyszer eljutnak egy olyan világba ahol csak két dimenzió van és ott nem kap levegőt, összepréselik...


2011. jan. 3. 22:21
 1/1 polaroidcat válasza:

szia!

ugyan csak most találtam meg a kérdésed, de talán azóta sem sikerült kiderítened a választ, szóval itt van, tessék:

[link]

(:

2014. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!