Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már Ifin? Nyári...

Voltatok már Ifin? Nyári Ifjúsági Játékok. Szerbia, Zenta.

Figyelt kérdés
Milyen volt?Mennétek újra?
2010. jún. 25. 12:38
 1/4 anonim válasza:
Igen, 2010-ben voltam, magyarországi árakhoz képest olcsó volt, én jól éreztem magam. Ha lesz időm, elmennék még szívesen. De ez egy kis fesztivál. Ami negatívumot tudnék mondani, az az, hogyha ott alszol reggel kevés az értelmes program. Civil sátrak elég gyengék voltak, a zuhanyzóról nem beszélve... Amúgy jó volt.
2011. márc. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Voltam 2009-ben. Elég olcsó volt és a fellépők jók voltak. Nagy hiányosság,hogy nap közben semmit nem tudtunk csinálni. Több program kellene, mert így elég uncsi volt.

A higiénia is hagyott kifogásolni valót maga után illetve nem volt egy normális csap, ahol lehetett volna vizet inni.

2011. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam már...akkor, amikor volt a Rúzsa Magdi, Dér Heni..ck ezt a 2-t néztem meg..... :D
2011. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kisspapi válasza:
Az első öt Játékon voltam. Az első négyen versenyeztem is, az elsőn harmadikok lettünk.
2011. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!