Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kreatív emberek figyelem!...

Kreatív emberek figyelem! Hogyan ábrázolnátok plakáton (fotó) : a következőket: Szegénység, rasszizmus?

Figyelt kérdés

Kérlek ne olyan plakátokat írjatok amiket már láttatok.

Lesznek még hasonló kérdések:)


2011. jan. 3. 22:40
 1/8 Mandula11 ***** válasza:
egy csomó zsidót, meg egy pár SS katonát
2011. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék,csak úgy saját ötleteket másnak ajándékozni:) Mihez kell?
2011. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Peston ***** válasza:
Egy etióp legény előtt eszik meg egy ember egy vajaskenyeret, amibe egy 10 forintost sütöttek.
2011. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca. ***** válasza:

együtt a kettőt, vagy külön?

szegénység... mondjuk egy sovány, beteges kisgyerek szakadt ruhában egy koszos régi mackót szorongatva ül egy sikátorban egy kuka mellett, ami tiszta szemét, mögötte egy kóborkutya ezsik a szemétből. kontrasztnak mondjuk lehet hogy a sikátor végén megjelenik egy nagyon újgazdag táj, ha meg tudod ezt valósítani.


rasszizmus: egy elhagyatott úton egy régi öreg furgon platóján két sovány, koszos néger gyerek, és anyuka rongyos ruhában egy kisbabával akezében ül, körülöttük szigorúarcú fegyveresek őrködnek...mondjuk kb ss tisztek.


ha a kettő együtt: az első képen lehet a gyerek néger/cigány, nézzen rettegve és menjenek felé skinheadek.

2011. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én sem szeretem csak úgy saját ötleteket adni, mert a kérdésből ítélve ez vmi pályázatra megy, mert direkt azt írod, hogy: "Kérlek ne olyan plakátokat írjatok amiket már láttatok." ... Ha nem tudsz te kitalálni vmit, akkor hagyd az egészet a fenébe, csalás más ötletéből hasznot húzni -.-
2011. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Мirkó ***** válasza:

Rasszizmus:

úgy csinálnám h egy falhoz lenne állítva pár gyerek, szakadt, koszos ruhában, kezek a tarkón, a nyakukról lóg vmi lánc: egy néger, egy zsidó (rajta a sárga csillag), egy kínai, egy cigány meg egy indián (mittomén tollak a fején vagy vhogy kifejezni h ő az :D) aztán aláírva h: "Ha ezen az úton haladunk, előbb-utóbb TE is sorra kerülsz"


Szegénység:

ezt úgy csinálnám, h 6 részre osztanám

1) oda lenne írva h "Voltál már valaha nyaralni?" és a háttérben egy tengerpart képe, meg egy repülő, vonat képe összevágva.

2) "Telefonáltál már valaha a barátaiddal?" a háttérben pár ember ahogy telefonál.

3) "Kaptál már valaha új ruhát?" a háttérben márkás ruhák, cipők képei

4) "Etted már valaha tele magad?" a háttérben sok kaja, mekis kaják, torták, stb.

5) "Voltál már valaha angol WCn?" a háttérben egy retyó :D

6) "Ittál már valaha tiszta, vezetékes vizet?" a háttérben egy csapból ahogy öntik egy pohárba a vizet.

Aztán az egész alá írni h "Az emberiség 1/3-a ezek közül még egyiket sem tette soha"


most hirtelen ezek jutottak eszembe :P

2011. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat és remélem még fognak érkezni.

Nem pályázathoz kell, egy két éves fotós képzésen vagyok, ahol nem tanultam még semmit, egyszerűen nem hallottam újdonságot és gyakran én javítok mi a tanárt, stb.

Szóval nem nagyon szeretem ezt a sulit, de fotós szeretnék lenni.

Ha saját magamnak kell csináljak valamit, vagy eszembe jut valami (ami azért elég gyakran van szerencsére:), akkor azt megcsinálom tök jól, több verzióban is, sok olyankor az ötletem, de valahogy annyira érdektelen vagyok a sulival szemben, hogy amikor oda kell csináljak valamit, akkor nem száll meg az ihlet.

A vizsgamunkámat pedig plakátokból kell összeállítsam. És vannak benne olyan témák, amiket én mondtam, hogy legyen benne és van is hozzá ötletem, de van néhány, ami kevésbé fekszik nekem. Még lesz 1-2 hasonló kérdésem emiatt.


Ha pályázatra kellene, akkor én sem írnám ki, szerintem is surmóság más ötletén hasznot húzni, másrészt meg csak olyan pályázatokon indulok, aminek a témaköre érdekel, még akkor is, ha nem olyan nagy a nyeremény.

2011. jan. 4. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:
ja akkor jó, bocsi
2011. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!