Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van arra valamilyen jogi...

Van arra valamilyen jogi lehetőség, hogy az ember megtagadja hivatalosan az anyját?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ne is szerepeljen a hivatalos dokumentumokban az anyja nevénél se, bár ez így furcsa lenne, hogy anyja neve: Nincs :)
2011. jan. 4. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs..Soha nem tudod megtagadni az anyádat,a neve mindig ott lesz mindenütt.De nem vagy köteles a kapcsolatot tartani vele,és soha nem kell látnod őt ha nem akarod.

Egyébként az egy dolog,hogy anyád neve minden iraton ott van.Ettől még nem megy tönkre az életed..

2011. jan. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, attól valóban nem megy tönkre az életem, hogy a neve mindenhol szerepel. Köszi a választ, persze gondoltam, hogy nem lehet hivatalosan megtagadni...
2011. jan. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!