Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet az eladó-vásár...

Miért nem lehet az eladó-vásárló címét lekérni a Vaterán?

Figyelt kérdés
Így a csalók simán megléphetnek...
2011. jan. 4. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha baj van, akkor megadják az eladó címét.
2011. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én aukciózom elég rendesen.


Mindig megkapod az eladó-vásárló címét miután megnyerted a terméket.


Előtte nem, hát hülyék lennének, felveszed vele a kapcsolatot a címén és nem fizettek jutalékot a vaterának/teszinek, mert kívül megállapodtok. Gondolkodj egy kicsit!


Amúgy meg kell nézni az értékeléseit, és nem 0-ástól iPhone-t venni. Én mondjuk tapasztalt vagyok, tudom mit hogy lehet megoldani ezeken az oldalakon... de ezek nem nyilvános dolgok.

2011. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jah előző vagyok.

Vaterán régen csak akkor nem kaptam meg a vevő címét, ha személyes átvételt jelölt meg.

De már megszüntettem, szóval mindig kapok címet.

2011. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megint én.


És van CÍMELLENŐRZÉS!!!

Az anélküli felhasználók neve mellett anno volt boríték... nem néztem hogy most is így van-e.


Amúgy meg aki csalni akar az úgyis lebukik, mert a sok vevő a fórumokon össze tud fogni, a múltkor is rendőrökkel csukattak le egy nagy csalót, szóval hajrá.

2011. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!