Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jött ki a 315 erre a...

Hogyan jött ki a 315 erre a televíziós játék feladványra?

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza már el :-) Sok-sok ökör ember betelefonált, persze én nem, de az eredmény akkor sem tiszta. Telefonnal, hirtelen készült kép, de a lényege látszik.

[link]


2011. jan. 4. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne nézz ilyen agybutító fsokat!


Amúgy lövésem sincs, régen azt hittem hogy én vagyok hülye ezekhez, de aztán a mensa hungariqa online tesztje biztosított róla, hogy nem bennem van a hiba...

2011. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát hogy amik csak be vannak karikázva vagy te karikáztad be? mertvalamelyik 200 ason csak a ketőő 0 van bekarikázva meg ilyenek
2011. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. voltam, megint én:


Jah a karikák...

Áh biztos azokon van valami photoshoppolt részlet és akkor az már nem számít forintnak...

Hogy dugdosnák fel a 100 000 Forintjukat a fenekükbe fém 200-asokkal.


100 000/ 200 = 500 haha... vajon mennyi térfogata lenne és milyen súlya? Leteszteljük, vagy kérünk egy sűrűséget és kiszámolja a térfogatot a lemért súlyból???

2011. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy xd kor? nem?
2011. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!