Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossmannban rutinellenőrzés...

Rossmannban rutinellenőrzés néven félrehívtak. Tényleg létezik ott ilyen, vagy csak gyanús elem voltam?

Figyelt kérdés

Kasszától való távozás után behívtak az irodába - két eladó csaj meg a vagyonőrbácsi. Elkérték a dolgokat, amiket vettem meg a blokkot. Szépen megkértek, hogy pakoljam ki a zsebeimet, aztán hogy vegyem le a kabátom. Folyton kérdezgettem, hogy úgy tűnik, eltettem valamit? Meg hogy most mért? Ők azt mondogatták rezzenéstelen arccal, hogy csak rutinellenőrzés, kell ilyet tartaniuk, csak azért hívtak be oda, hogy ne a vásárlók előtt rámoltassanak már ki.

Na most tényleg rutin volt, vagy gyanús voltam és nem akarták a szemembe mondani, hogy szerintük lehet, hogy loptam?


L/18


2011. jan. 4. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
engem még nem vittek be az irodában csak ott az árkád közepén pakoltattak ki
2011. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barbieee :") válasza:
simán ellehet kérni a panaszkönyvet...kellemetlen helyzetbe hoztak címszóval...én azt tettem volna
2011. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!