Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik 4600mAh kapacitású AA...

Létezik 4600mAh kapacitású AA méretű akkumulátor (tölthető "elem")?

Figyelt kérdés
Én még boltban 2850-esnél nagyobbat nem nagyon láttam, de licitálós oldalon most bukkantam egy ilyenre. Ez lehetséges?
2010. máj. 9. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Sőt most látok 4800mAh-a AA méretű Sony márkájú akksit. Nekem elég hihetetlenül hangzik, hogy ekkora kapacitású létezik.
2010. máj. 9. 19:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hihetetlen,de ezek szerint létezik [link]
2010. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is ugyan ilyet láttam.

De nekem nem kicsit gyanús, hogy ilyet boltban sehol nem látok. Továbbá az is, hogy pár száz Ft-ba kerül, míg egy 2750-2850-es Energizer, vagy Duarcell boltban többször ennyibe kerül.

2010. máj. 9. 22:19
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából a kérdésem lényege az lett volna, hogy ez tényleg ilyen kapacitású, vagy csak kínai "sufnimunkások" ráírnak valamit, ami aztán ilyen-olyan módon az országba kerül és neten, piacokon itt-ott árulnak.

Azt hiszem így már érthető, hogy mire gondolok...

Közben néztem a Sony weboldalát. Én a termékek között nem találok ilyen akkut. Lehet hogy nem elég alaposan kerestem? De ha nem én vagyok figyelmetlen a keresés terén, akkor az már több, mint gyanús.

2010. máj. 9. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha pár100 ft tegyél egy próbát.. legfeljebb csak fele annyi, az sem rossz annyira...
2010. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most eléggé kiköltekeztem, meg már vettem másikat, de ha legközelebb kell, kipróbálom.

Most egyébként 2750-eset vettem 300Ft/2db-ot. Most azt tesztelem.

2010. máj. 11. 12:21
 7/8 anonim válasza:

Jól tetted, h nem vettél!!!!!!!!!! Én sajnos belefutottam :-(. Veled egyetemben (csak én sajnos utólag) én sem találtam a sony oldalán még csak hasonló aksikat sem.

Szóval licitáloson megvettem, töltöttem 24, 16 órán keresztül, annyit érek vele, h bekapcsolom a fényképezőt és kikapcs. !!!!

Gyanús volt, amikor kibontottam a csomagolásból, mert túl könnyűnek tűnt a tölthető aksikhoz képest.

2011. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó. Mármint nem az, hogy így jártál, hanem hogy nem vettem ilyet.

A 2750-es no name kínai nem volt ennyire rossz, használhatóak voltak, de össze sem lehet hasonlítani egy Energizer vagy Duracellel.

2011. márc. 3. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!