Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt ez a lány? Békéscsabán...

Saten ‫҉ kérdése:

Ki volt ez a lány? Békéscsabán láttam ma reggel 7-kor.

Figyelt kérdés

Na szóval nagyban várom Benga barátomat de megakadt a szemem egy lányon. A gerendási buszról szállt le... amennyire rémlik:

Alacsony, egész világos szőke haja van ami duplán volt neki befonva, fekete szövetkabát... és Ő szállt le talán legelsőnek a buszról. Mivel nem túl sok ilyen nő volt a buszon remélem tudtok segíteni :D


2011. jan. 4. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ki volt az a sárga motoros csóka, akit 2 éve júliusban láttam a keletinél az Aréna plázától kb 100 méterre?

Fehér bukó, terepszínű gatya, egy 3/4-es fekete felső, és arra révéve egy fehér póló volt.

Na?

2011. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Mandula11 ***** válasza:
az Én voltam!!
2011. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Szerintem az egy sárga motoros csóka volt akit két évvel ezelőtt láttál a keletinél az Aréna plázától 100m-re. Ha jól emlékszem fehér bukósisakja volt terepszínű gatyája és fekete felsője amire hülye módon rávett egy fehér pólót... nem? :D


Biztos? Akkor tudsz képet küldeni nem? :P

2011. jan. 4. 16:05
 4/23 A kérdező kommentje:
Már csak, hogy biztos legyek benne, hogy te voltál :D
2011. jan. 4. 16:06
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Na mi van Saten? Nincs élőben annyi bátorság benned, hogy leszólíts egy lányt? Úgy látom csak gép előtt nagy a szád.
2011. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jo, akkor remélem te is megkaptad a kérdésedre a választ.;)
2011. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem nem erről van szó... csak pusztán kíváncsiság. De ha holnap is látni fogom természetesen megállítom
2011. jan. 4. 16:09
 8/23 Morfologus ***** válasza:
Hát a Márti, a milyen Márti, várjá má na, mingyá megvan e...
2011. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Babinéni volt!
2011. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Amúgy elég lenne csak azt tudni, hogy mindig azzal jár? Mert ha igen akkor felszállok arra a buszra :P
2011. jan. 4. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!