Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen naplód van? Hány éve...

Milyen naplód van? Hány éve vezeted?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Tescos füzetbe írok augusztus óta. Nem túl gyakran, csak ha történik valami izgalmas, az meg velem nem igazán szokott.
2011. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ŁoŁ ***** válasza:
semijenbe ugyanis nem vezetek naplót srác vok
2011. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű DOC file, és 4 napja :)
2011. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Keményfedeles könyv(-ek)be írtam, 1996. áprilisa óta :)

Mostmár nem vagyok olyan aktív, mint régen.


Pár éve inkább a laptopomat veszem az ölembe, és lementem egy "Napló" nevű fájlba, persze titkosítva.


25L

2011. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a havi kiadásokról vezetek "naplót" amióta nem otthon élek!
2011. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az e-mailcímemen a piszkozatok mappába mentem 2008 december eleje óta (most kb 310 levél van). elég gyakran írok, főleg mostanság, mert ilyenkor alakulnak ki a legfontosabb kapcsolatok szerintem, és ha majd felnőtt leszek, jó lesz visszaolvasni, hogy hogy is álltam a dolgokhoz meg emberekhez :)

(L/17)

2011. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Vadászati naplóm van és azóta vezetem mióta vadászom:D

19/f

2011. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vinviri válasza:
1997 óta vezetem, kb azóta, hogy megtanultam írni. Én mindig füzetbe vagy kemény borítású könyvszerű füzetbe írom. Amikor 16-17 voltam szinte mindennap írtam, mert volt egy srác az osztályban akibe nagyon bele voltam zúgva. :) Mostanában van hogy csak kéthavonta írok. Pedig szeretek naplót vezetni.
2012. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fényes fehér borítójú, kalocsai mintás, vastag fút, vonalas. Nagyon szeretem, olyan kis szép. :)
2013. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!