Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg ezt holnap a...

Hogy mondjam meg ezt holnap a tanárnak?

Figyelt kérdés
Holnap felelnem kéne biológiából :S de én annyira félek felelés közben,hogy elrontom az egészet :S ezért jobban szeretek írásban felelni. ezt hogy mondjam meg neki,hogy megengedje?? Nem akarok puskázni meg semmi csak félek :S hiába tanulok/tanultam :S
2011. jan. 4. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy figyelembe venné a problémádat. Sajnos a magyar iskolarendszer ilyen. És... meg kell tanulni kiállni emberek elé és beszélni. Ez van.
2011. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, akármennyit tanulok, egyszerűen feleléskor nem tudok semmit. Mondd azt, hogy fáj a torkod és nem szeretnéd erőltetni.Nem szép dolog hazudni, de ha már egyszer tanultál..
2011. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Mond hogy írásba szeretnél felelni.. Ha meg nem engedi: SZOPÁS! Jegyezd meg: minden tanár; szülő; ügyvéd; politikus; rendőr; orvos (kivéve a dokik című sorozatban) f@szcibáló, alpári, tajparaszt, köcsög!
2011. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mond h akár odaülsz a legelső padba is elől hogy tuti nem puskázol.
2011. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem úgy szokta ha nem akarok,tudok mitomén mér felelni akk utolsó óra után meg szokta engedni hogy feleljek amikor nem figyelnek. Ha meg többen is vagyunk akkor 0. órában behív minket és dogát írunk. ( biosz tanár a többi nem ilyen rendes ) Ha neked nem ijen rendes tanárod van akkor sajnos nem tudok segíteni. Kevés az ijen rendes tanár sajnos :( THE BEST Csillanéni
2011. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóbeli érettségin mégis mit fogsz csinálni? Előadod a lámpalázas kisgyereket? 3 lábbal rúgnak ki akkor, buktával.

Nem lekvárossal.

2011. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy irjon egy JÓ jegyet és kifizeted.
2011. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megírhattam én is meg a többi felelő is írásban:) 5ös lett :D Köszi mindenkinek aki válaszolt^^
2011. jan. 5. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratula!
2011. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm^^
2011. jan. 6. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!