Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy tanuljak? Jövőre érettségizek, de nem érzek rá késztetést, hogy leüljek tanulni. Tisztában vagyok vele, hogy a jövőmről van szó.18/F

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:

ha rájöttél szólj


amúgy jönnek majd a szokásos válaszok... kapcsold ki a gépet, zárj ki minden külső hatást meg ilyenek... nem nagyon fogsz választ kapni itt..

2011. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca. ***** válasza:

jövőre?

addig úgyis elfelejted.

a legtöbb ember nem ért velem egyet, de segáz.... most az a dolgod hogy doafigyelj, évközben teljesítsd amit elvársz magadtól. persze tanulj folyamatosan, de még ne stresszelj az érettségin.

egy valamit fogadj meg tanácsként... ha otthon nem is tanulsz, az órákon jegyzetelj. hidd el sokkal jobb most kibirni és leirni mint érettségi előtt egy héttel rohangászni a jegyzetekért:D

2011. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mandula11 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Hogyan+vegye..

Itt annyi választ találsz, hogy nem győzöd olvasni.

2011. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A végén úgyis meghalsz, lehetsz akár egy brilliáns lángelme is. Így megnyugvást jelenthet a tudat, hogy igazából annyira nem is tudod elcseszni, bármit csinálsz.

Igaz, hogy a köztes időben azért nem szokott mindegy lenni, mivel telnek a napjaid :P

2011. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 haggyámán ***** válasza:

Csak úgy mellékesen megemlítem, tanulás nélkül tettem le az érettségim.

Én is nagyon féltem tőle, főleg 12.-ben. De utána már csak nevettem rajta.

Amúgy igaz, figyelj órákon. Nagyon megéri.

2011. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamóca. ***** válasza:

najo de ilyet nem mondunk mert elkanászodik a kérdező és még a végén miattunk bukik meg:D:DD

amúgy én is kb előtte tanultam egy hetet szóbelikre... matekon kívül minden 5ös lett, tényleg nem akkora szám az mint ahogy beállítják...nem kell rá évekkel előtte tanulni.

a jegyzet a tételkidolgozásnál lesz para ha nincs, arra tényleg figyelj kérdező:)

2011. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 haggyámán ***** válasza:

Nálunk még azzal se volt gond, tanárok kényszerített minket szerencsére, hogy osztály szinten dolgozzuk ki őket. Mindenki szépen egyet.

A szóbelik közül nekem mindegyik dicséretes lett, kivéve angol. :D

2011. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamóca. ***** válasza:

nekem azis blee :P xDD

matekból hálistennek azért a szóbeliig nem jutottam el:D

de az jó, én az összeset magamnak dolgoztam ki... bár lehet jobb így, könnyebben megjegyeztem, és végülis csak a művtörivel sz*ptam három napot :D

csak arra emlékszem hogy mivel midnig összevissza irkáltam mindent nem találtam meg egy csomonál az anyagot, és az gáz volt. ezzel most is szenvedek, nem tanultam saját hibámból sem :$

2011. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudod mit mondok? Már azért is megéri tanulni,hogy majd a gyerekednek segits.Nekem anyu nem tud segiteni,apu már többet.Megfogadtam magamban,hogy ha nem is leszek egy lángelme,annyit akarok tudni,hogy a gyermekemnek mindig segiteni tudjak.
2011. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!