Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Késztetést érzek, hogy elszívj...

Késztetést érzek, hogy elszívjak egy cigit pedig nem is dohányzok (? )

Figyelt kérdés
Miért lehet? kb életembe egy cigit sem szívtam végig nem hogy dohányozzak mégis most úgy elszívnék egyet pedig nem akarnék rászokni 16/l
2010. máj. 29. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tudod mit? én most rágyujtok
2010. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az első válaszolóhoz.:D
2010. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen érzések általában a külső ingerek miatt vannak. Például ha a barátaid dohányoznak, de te nem, néha felmerülhet, hogy milyen lenne kipróbálni. Ezenfelül a TV-ben is lehet néhány film/sorozat/anime/akármi ami azt mutatja, hogy a dohányzás "menő" vagy csak olyan érzést ad, ami kíváncsivá tesz, esetleg szívesen megélnéd. Ha van egy kis akaraterőd (márpedig van) akkor nem engedsz neki, és képes leszel teljes életet élni cigizés nélkül is :)
2010. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig olyan jó cigizni az első a legrosszabb, a második a legjobb.:D Najó ne próbáld ki mert még rászoksz:S Atán nem tudod letenni..
2010. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem szivesen szoknékrá mert ugyesok pénz meg nemis egészséges de néha téll jol esne mostanság érzem ezt xD első kettő egészségetekre :D
2010. máj. 29. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira szeretnéd, szívj el egy szálat, abból nem lehet bajod, és kielégül a kiváncsiságod, és mindent ki kell próbálni!:D
2010. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek ne cigizzetek! Egy életre meg bánjátok! Én soha életemben még nem próbáltam és nem is fogom!!!

16/F

2010. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem hagy nyugodni ez a kéztetés, akkor keress egy barátnőt, aki nagyon erős cigit szív. De tényleg NAGYON erőset, és kérj belőle egy slukkot. Szar érzés lesz, emiatt a szervezeted rossz emlékhez fogja kötni a cigit, egy darabig nem fogod kívánni. Csak arra figyelj, hogy ne ilyen "hegyilevegő" cigit kóstolj meg, mert azt nem érzed, és előfordulhat, hogy rászoksz. Olyan kell, ami után 2 percig köhögsz.
2010. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes. 16 és 18 éves korom között, nekem is volt ilyen késztetésem, de sohasem próbáltam ki.

29N

2010. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szívtam már életembe 1-2-őt meg slukkot szóval ennyire nem idegen de sosem cigiztem komolyan és mostanában érzem ezt csak olyan furcsa mert ugye mivel nem cigizek nem kéne hiányolnom igazság szerint :D
2010. máj. 30. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!