Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meghalt valakim, ha egyszer...

Ha meghalt valakim, ha egyszer csak ki akar belőlem törni a sírás, akkor hogyan akadályozzam meg? Nem szeretném ha mindig mindenhol kitörne belőlem a sírás!?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

kisírtad már magad otthon,vagy valakinél,valakinek? ki halt meg?:(

amúgy részvétem :(

2011. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, egy idő után már tudat alatt vissza tudod majd fogni a sírást. Addig viszont inkább ne fogd vissza. Sírj ki magadból minden fájdalmat, ha úgy jobb, akkor egyedül. Akik tudják mi történt, hidd el megértik, hogy nehéz neked! Kitartás, az idő mindent megold!
2011. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi részvétem! Semmi baj csak sírj sírj nyugodtan semmi baj! Egyszer majd nem lesz tovább kedved sírni és utána már bírsz magadon uralkodni!
2011. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha sirsz!!!

SOKSZOR BÁTRABB VAGY HA

2011. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sirjál nyugodtan akkor is ha férfi vagy.

HA MERSZ SIRNI BÁTRABB VAGY MINT MÁS ,,GYENGE'' EMBER AKI NEM MERI FELVÁLLALNI MAGÁT.VÁLLAD FEL AKI VAGY MERT NEKED IS JOBB HANEM HA VISSZAFOLYTOD A SIRÁST KOMOLY PSZICHÉS BAJOK ADODHATNAK

Fogadd öszinte részvétem

2011. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet.. Egyszerűen muszáj. Több, mint fél éve küzdök vele, de akárhányszor valaki akár csak egy szót is elejt, amiről én erre asszociálok, kész. Nem tudom, hogy a sírás miért a bátorság jele... Én is szégyellem, de nem tudok vele mit csinálni.
2011. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Az vmikor megkönnyebülés h. sírsz, ne törődj senkivel csak bönbölj! Ez segít! Vagy keress egy olyan tárgyat amit földhöz verhetsz vagy keress egy olyan helyet ahol kiordíthatod magadból a feszültséget! Ez is segít! Ha van egy Híd a közeledben és senki nem szokott ott lenni vagy csak néha járnak ott emberek, akkor a hidat ajánlom az ordításhoz és pl: a köveket erőböl a vízbe csapod! Én így szoktam megoldani ezeket a dolgokat!
2011. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem!!!!!!!Csak Sírd ki magad és egy kis idővel már tudsz azzal a tudattal élni hogy meghalt valakid!
2011. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1. Igen, kisírtam már magam otthon. És már majdnem egy hete történt, de minden nap sírnom kell.

És amúgy a Drága Nagypapám halt meg:( Annyira szerettem:'(♥


Köszönöm szépen mindenkinek. Jól esik, hogy ilyen aranyosak vagytok:)

2011. jan. 14. 12:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fogadd őszinte részvétemet!


Nekem egy hónappal ezelőtt halt meg az Édesanyám és én is mindig azt érzem, hogy sírni kell... Rám is minden nap rámtör és én is kínosnak érzem, pedig tudom, hogy természetes ilyenkor, de mégis én is szeretném megakadályozni. Nálam is az a baj, hogy ki akar törni, viszont nem tud! Minden nap rámtör, de nem az a fajta, amitől megkönnyebbül az ember, hanem kisebb szakaszokban jön és nem könnyebbülök meg. Az "igazi" sírás még nem tört fel... Én is tartok tőle, hogy egyszercsak feltör!


Én is csak azt tudom mondani, hogy nem lehet megakadályozni, mert ha jön, akkor az olyan erővel jön, hogy úgysem tudod visszafogni! Ne fogd vissza, nem tesz jót! Én is próbálom ezt leküzdeni, mert én is mindig elfojtottam eddig, de mondták, hogy nem szabad!


Sok erőt kívánok Neked!

2011. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!