Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire szeretitek a tankcsap...

Mennyire szeretitek a tankcsapdát? Melyik a kedvenc számotok tőlük?

Figyelt kérdés

egyébként:(ezt azoknak irom akik összevetik a regi és uj számokat)

nem a tankcsapda divatosodott el hanem az egész világ

a tankcsapda is eggyütt haladt a korral és ezzel eggyütt a zenéjük is (de ha olvasod a zeneszövegeiket akkor észreveszed hogy még mindig bennevan a punk,az anarhia(pl dávid és góliát szám,irgalom nélkül,mindenki,füst és lábdob)

változtak az igények az életszinvonal és ezzel eggyütt a zenélyük is és ezt felkéne fogni

nemlehet összehasonlitani azt a kort a jelennel,nemlehet mondani hogy eldivatosodtak

az eldivatosodott zenekarok: sp,anti fitnes klub,nothanx

ezek azok az 1üttesek amik nem a zeneert meg a mokaert dolgoznak hanem a penzert (sőt ezek el sem divatosodtak hanem divatosan jöttek ki)

szerintetek ök ugykezdték ahogy Lukácsék???1 s z a r középiskola pincéjében???

rohadtul nem


2011. jan. 5. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem,őket az összes dallal együtt,talán egyet kettőt kivéve...

Nem vagyok semmilyen rocker vagy hasonló,és nem is divatból szeretem őket,hanem egyszerűen a kezdetektől szerettem őket!

Nah jó nem az elejétől,de úgy már bekapcsolódtam nagyon hamar:D

Nem vagyok fanatikus,de szeretem őket:)

2011. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

kell a változatosság, és egyébként is, az új számaik ugyanolyan jók mint a régiek... aki nem azt mondja az hülye:)sry:)

amúgy meg..IMÁDOM:)

2011. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 böiler ***** válasza:

Légy üdvözölve.


Azzal kezdeném, hogy a Tankcsapda volt az első rock rock együttes amivel kapcsolatba kerültem. (Talán a Metallica-al egy időben. Az volt a mázlim, hogy faterom akkoriban nagyon szerette a hasonló zenéket. Led Zeppelin, Scorpions, AC/DC, Metallica, Ramones, Pokolgép, Beatrice, Edda stb.)

Az első szám amit hallottam tőlük a Magzat a méhben volt. Az úgy elsősosztályos kölyökként agyon adta. Képes voltam a nap 24 órájában hallgatni. :)

Szóval a kedvenc számaim:


Kísérlet száma

A zene minden

Az enyém vagy

Baj van

Ki csinál rendet

Mitől legyen

Nem hagylak el

Keleti csőd

Johnny a mocsokban

Itt vannak a tankok


17/F

2011. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!