Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm kutyavilágon ezt...

A barátnőm kutyavilágon ezt irta 2010 júliusában blogjában. Szerintetek a csajom aggodik még értem?

Figyelt kérdés

Kutyavilág 1 ingyenes online nevelde (az ottani kutyáját újra regisztráltam)msn-nen olyan jókat irt nyáron 2010-ben Linda.Még csak 12 éves és 13 éves lesz szerintem nem csalt meg.

[úgy örülök hogy a kutyám élet ben maradt kösszönöm Martinak hogy van nekem


csak egy fiú kel nekem anak neve MARTIN és aki el akarja veni tölem anak velem gyülik meg a baja


szeretem az életem mert a MARTIN itt van nekem]


2011. jan. 5. 16:20
1 2
 1/16 szamóca. ***** válasza:
hogy..mivan?:D
2011. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
te nem játszol ezzel a kutyaneveldével túl sokat?? elszívta a maradék agysejtedet is szerintemXD
2011. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
előző válaszolo:Xd haha nagyon vicces de nincsen igazad mert 1,5-2 éve neveldézek, aggodom és nem tudom mi van csajommal ezzel kapcsolatba ki irtam 2 kérdést ez 3. első válaszolo:köszi igy van válaszokat értelmeset kértem
2011. jan. 5. 16:45
 4/16 A kérdező kommentje:
Szeretnék a barátnőmel együtt lenni hogy nálunk tőltők pár napot és ő is nálunk. Ez itt a baj
2011. jan. 7. 17:56
 5/16 szamóca. ***** válasza:

hát és hol aprobléma?

kissé ködösen fogalmazol...:DD

2011. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

tudom előző részlet ez csak.

a csajomal 11 hónapja vagyunk együtt lassan és ő Baranya megyében Sellye-n lakik én Veszprém megyében Zircen elég messze. Szeretnék találkozni a barátnőmmel a Lindával elkérni szüleitől had vigyem el nyaralni hozzánk meg ő náluk szeretnék lenni.Aggodom és nem tudom mi lehet Lindácskámal látogatni szeretném anyukám nem enged el,pedig szerelmünk erős legyőzhetetlen.Sok baj van

2011. jan. 7. 18:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Értem én a kérdést! A Linda zt írta a blogjában, hogy:

"úgy örülök hogy a kutyám élet ben maradt kösszönöm Martinak hogy van nekem


csak egy fiú kel nekem anak neve MARTIN és aki el akarja veni tölem anak velem gyülik meg a baja


szeretem az életem mert a MARTIN itt van nekem"


A kérdező pedig fél, hogy a barátnője megcsalta ezzel a Martinnal.

2011. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megcsalta a kutyával? O_O
2011. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
előző igy van jól mondod. De én maga a kérdező vagyok és én vagyok az a Martin akiről irt csajom a blogjában.Osztálytársaim minden rosszat mondanak hogy Linda megcsalt,férfi tanárával, ők baszták meg kitaláltam csajomat.Zaklatom mert 4 év kor különbség köztem és barátnőm között.
2011. jan. 9. 10:59
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem kutyával csalt meg.A barátnőmel 1 virtuális neveldén ismerkedtünk lassan 11 hónapja.SOk mindent hallani a hiradoba árviz hóvihar, és 6-7 óra az út hozzájuk Sellye és Zirc 80 vagy 100 km biztos van mert. Zirc Pécs 4 óra az út. Pécs-Sellye 50 km
2011. jan. 9. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!