Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm kutyavilágon ezt...

A barátnőm kutyavilágon ezt irta 2010 júliusában blogjában. Szerintetek a csajom aggodik még értem?

Figyelt kérdés

Kutyavilág 1 ingyenes online nevelde (az ottani kutyáját újra regisztráltam)msn-nen olyan jókat irt nyáron 2010-ben Linda.Még csak 12 éves és 13 éves lesz szerintem nem csalt meg.

[úgy örülök hogy a kutyám élet ben maradt kösszönöm Martinak hogy van nekem


csak egy fiú kel nekem anak neve MARTIN és aki el akarja veni tölem anak velem gyülik meg a baja


szeretem az életem mert a MARTIN itt van nekem]


2011. jan. 5. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megértettelek Kérdező!

Bár kicsit ködösen fogalmazol. Szóval a Kutyaneveldén, te segítettél a Lindának, hogy életben maradjon a kutyája. Ezt megköszönte, plusz kiírta, hogy nagyon szeret téged. Mivel messze laktok egymástól, nem találkozol vele, olyan gyakran. És az osztálytársaid olyanokat mondnak, hogy a Linda megcsalt téged. De álljunk meg!

Ha te nem találkozol a Lindával sokat, akkor szerinted azok a sokatlátott barmok, akik az osztálytársaidat képezik, ennyire tudják, hogy mi van a lánnyal? Miközben Te, a fiúja se látod olyan sokszor. Szerintem a kislány szeret téged, és nem csalt meg, ha ilyeneket ír a blogjára. Szeresd Te is és találkozzatok, minél többször :)

2011. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na végre előző Martinak hivnak.az osztálytársaim szexuálisakat mondanak. Az előző végre ő az aki télleg nagyon jót irt amit más nem tud.előző Püt irjál nekem és megbeszéljük igazad van. szeretem nyáron találkozok vele elakrom hivni busszal megyek anyukámmal.
2011. jan. 9. 14:06
 13/16 A kérdező kommentje:
1 szülés orvosnak is érdekelni kell terhes nők meg szülés (igaz szülsézorvos kiskoromba akartam) mostanáig imádom.Pocakokat fotokat kismama történeteket segitek nekik.Érdeklődési kör mirét lennék beteg szivbetgen?
2011. jan. 9. 14:08
 14/16 szamóca. ***** válasza:

ez nehéz szülés volt:D de mostmár én is értem.

jaa, ne aggódj szeritnem sem csalt meg. próbálj meg minél hamarabb lejutni hozzá.

2011. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
bocsáant szülés dolgot nem ehhez akartam irin. Aggodom semmi telefonszám sulihonlap cim. gyakorikerdeseken nem tudom hogy vannak Selyeiek.
2011. jan. 9. 14:14
 16/16 A kérdező kommentje:
13:59-es oké értem köszi szépen ez az egyetlen normális válasz irjál nekem privát üzenetet ott megbeszéljük.2011 nyarán elmegyek hozzájuk és találkozom vele és családjával nővérével is anyu is jön velem meglátja milyen jó rendes csajom és családja is helyesek.Akkor töbször talizok vele 12 évesen elég fejlet az agya mert elakarom hivni ha elengedik a szülei hozzánk együt megyünk nyaralni Szecre mamámmal és az egyik volt főnőkasszonyával és szüleivel Pozsonbya megyünk utána a nyaralojukhoz.Linda nélkül nem megyek el nyaralni.Minden válaszolo utolsó 2 válaszolo irjatok nekem privát üzenetet.
2011. jan. 10. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!