Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én tehet a haláláról? Miattam...

Én tehet a haláláról? Miattam halt meg?

Figyelt kérdés
Szóval én egy pultos lány vagyok, egy kocsmába..nem régóta dolgozom itt, márciusba lesz egy éve.. volt egy állandó napi vendégem.. mindennap bejött és tajrészegre itta magát..egyszer bejött a felesége, és mondta, hogy ne adjak az illetőnek alkoholt.. de én ezt nem tehetem meg, ha kér, nekem kötelességem kiszolgálni.. nem egyszer mondtam az ürgének, hogy ne igyon..egyben ő volt a legjobb forma az egész környéken.. de tegnap elhúnyt.. leitta magát.. és elesett hazáig, és megfagyott.. mindennap elbeszélgettem vele.. nagyon aranyos ember volt! én nagyon bírtam! és bűnösnek érzem magam! ma be sem mentem dolgozni! Ti mit gondoltok erről?
2011. jan. 5. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A saját baromsága miatt halt meg.
2011. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád...
2011. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne okold magad! Nem tehetsz róla, ő felelt az életéért nem más.
2011. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy cse szi el az életét,ahogy akarja.Te ott dolgozol, ha megtagadod a munkát , kirúgnak. Ha nem szolgálod ki, akkor máshova megy.Még egy darabig sajnálni fogod,aztán az idő megoldja.
2011. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jaj, sajnálak, hogy tudtad meg hogy elhúnyt?

kimondta el neked?

2011. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
először a többi sűrűn odajáró vendégemtől hallottam, de akkor még nem gondoltam bele, hogy esetleg tényleg igaz lehet.. aztán bejött a fia, és "megköszönte" hogy tönkretettem az apját.. majdnemhogy nekem esett..
2011. jan. 5. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elkeseredés beszélt belőle,de valaki alkoholizmusát nem Neked kell megoldani,hanem a családjának kellett volna.Ha Te nem szolgálod ki,akkor máshova megy.Ennyi.
2011. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gonoszak, hogy beküldik a gyereket :S

Az a szomorú igazság hogy a gyerek apja egy felnött ember volt, és ezért maga dönthetett az életéröl. Nem neked kell gondolni arra hogy mit csinál.

Ha valakinek kellet volna felelöséget venni (a bácsin kívül) az akkor a felesége aki tudta hogy próbléma, példáúl eltudta volna hozni, haza kisérni a férjét.


Szomorú ami történt, és értem hogy nehéz most neked, de nem kell rosszul érezned magad, remélem a családja békén hagy a jövöben :(

2011. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért amit a fia csinált az bunkóság a javából... Rúgjanak ki az apja miatt,mert nem adsz neki alkoholt? Ha nem adsz elmegy máshova úgyhogy ennyi!Ne okold magad!
2011. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne a te hibád? Ő cseszte el az életét ezzel. Annyit már nem is vesztett. Többet nem piál. És ezt a fiának is megmondtam volna.
2011. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!