Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miattam halt meg? Nagyon-nagyo...

Miattam halt meg? Nagyon-nagyon haragudtam valakire, aki most meghalt autóbalesetben.

Figyelt kérdés

Én vagyok az oka? Nagyon bánt a dolog, mert még a legrosszabb ellenségem halálát sem kívánnám!

Sajnos már volt rá példa, hogy nagyon haragudtam valakire és baleset érte. Mit tegyek? Nem akarom, hogy mindenkit baleset érjen, akire haragszom!!!

Segítsetek!


2009. aug. 19. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Szia!Képzeld nekem is volt hasonló esetem és megnyugtatlak nem vagy boszorkány ez a baleset csupán egy véletlen volt!!Nyugi ne emészd magad ezen én megbocsájtottam annak az embernek pedig ő is elég rosszul viselkedett velem hogy szépen fogalmazzak!!!Esetleg ha bármi problémája van akárkinek írhat erre az e-mail cimre segitek_@freemail.hu teljesen bizalmas szóval ide is nyugodtan fordulhattok problémátok megoldásában!!!
2009. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!