Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt még olyanok,...

Vannak itt még olyanok, akiknek középiskolában nem voltak barátai?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Voltak, csak a legjobb barátom ráhajtott a barátnömre ellenem fordított mindenkit és úgy jártam be az iskolába, hogy minden nap meg akartak verni, követtek hazáig, életveszélyesen megfenyegettek.

Inkább csak szimplán ne lett volna egy "barátom" se.

2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan nekem sulimból nem volt egyse.Pedig majdnem ezer diák járt oda.Más suliból vagy már dolgozó barátaim voltak...és még vannak.
2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem se volt.

Mindig ciki volt év elején, hogy ki mellé üljek ...

2011. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
igen.
2011. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jja! Igaz, ennek 21 éve.
2011. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak. Nem kell kétségbe esni. Majd hoz az élet mindenfélét. Tanulj meg ÖNMAGAD barátja lenni. Ez nem vicc. Nem is mások elutasítása. Csak hogy fordulj magad felé, figyeld ki magadat, milyen vagy.És tanulj meg magad, a magad saját életformájában boldog lenni. Sajnos a "médiák" azt sugallják, hogy az ÉLET egyenlő a hülyüléssel, részegeskedéssel, barátnők-barátok bolondozásaival. Pedig nem igaz. Vannak akik mát fiatalon komoly utakon járnak.
2011. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Barátok nem, max. haverok. Az az igazság hogy az általános iskolai barátaimmal mai napig jobban vagyok mint azokkal akiket középsuliban ismertem meg. Persze fura volt, mert tulajdonképpen rengetegen úgy gondolták hogy én a barátjuk vagyok, pedig alig ismertek, csak suliban találkoztunk.
2011. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem se voltak barátaim közép suliba,és úgy őszintén most sincsenek,legutóbb egy konditerembe ellen fordították

szinte mindenkit csak azért mert vannak érdekes egyéni mozdulataim. Állandóan fenyegettek hogy ők majd megvernek engem próbáltak lányok megszívatni de nem jött nekik össze.

Feltörték az öltöző szekrényemet hogy megtudják hol lakom.

Azelőtt megmérgeztek és két hétig nem tudtam edzeni járni.

Állandóan ment a hasam, és mindezt csak azért mert nem olyan vagyok mint ők.

Igazat adok az előttem hozzá szólónak ha én nem vagyok a barátom, akkor senki se az nem adom fel mert hiszek abban hogy vihetem valamire az életben.Attól függetlenül hogy egyesek mit gondolnak rólam.

Hát ilyen az élet nem mindenkit tudnak elfogadni a társai.

Aki nem áll be a sorba az rögtön nyomorék pedig csak próbálja nem azt a sablon életmódot élni mint a többiek.

Bár mindenkinek szíve joga eldönteni hogyan éli az életét,

de azért nem leszek olyan mint ők hogy elfogadjanak, ez olyan mintha magamat tagadnám meg.

2011. ápr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak, igaz az én hibám volt, mert falakat vontam magam köré.
2011. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én most vagyok középsulis és nekem sincs vhol az én hibám de ki is fogtam mert ők sem igazán akartak befogadni.
2011. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!